Ayhan Çarıkçılar

Mıdpoınt | kurucu ortağı

Son derece yoğun müşteri sirkülasyonunun yaşandığı restoranlarımızda hızlı ve hatasız servisi Omni Vectron Satış Noktası terminalleri ile sağlıyoruz. Aynı zamanda merkez şubemizde tüm şubelerimize ait raporları görüntüleyebiliyor, menülerimizi reçete bazında hazırlayıp sotklarımızı kayıpsız tutabiliyoruz. Kesintisiz desteği ve işletmelere sunduğu özel çözümlerinden ötürü Omni A.Ş.’yi tüm zincir işletmelere öneriririz.

Ahmet Kocataş

Develi kebap | işletme ortağı

Develi Kebap olarak; Kalitemizi ve hizmetimizi en iyi şekilde sunmak konusunda sürdürdüğümüz iddiamızı Omni Vectron POS Sistemlerini kullanarak destekliyoruz. Omni’nin sunduğu sınırsız desteğinden, bilgili çalışanlarından ve bize gösterdikleri ilgiden son derece memnunuz. Zincir olan ve özellikle çok büyük alanlarda hizmet veren işletmelerde kalitesi, hızı ve kullanım kolaylığı ile kesinlikle Omni Vectron ürünlerini öneriyoruz.

Ünal Ceylan

Pelit pastanesi | Merkezi Otomasyon Yöneticisi

İşletmelerimizdeki hemen hemen tüm süreçleri Omni A.Ş.’nin bize sunmuş olduğu donanım ve yazılım çözümleriyle daha modern hale getirdik. Muhasebe ve faturalama sistemlerimizin de entegre bir şekilde çalıştığı bu büyük otomasyon sistemi sayesinde her şey kontrol altında. Sonuç olarak hem biz mutluyuz, hem de müşterilerimiz mutlu. Omni A.Ş.’nin uzman personeline göstermiş oldukları yakın ilgiden dolayı teşekkür ediyorum.

Kenan Çalışkan

the house cafe | Genel Müdür Yardımcısı

Zengin bir yiyecek ve içecek menüsüne sahip işletmemizin tüm şubelerinde Vectron POS sistemlerini kullanıyoruz. Bu sayede müşterilerimize hızlı, doğru ve eksiksiz bir servis sunuyoruz. VCommander merkezi kontrol sistemi ve Omni’nin Stok Takip Sistemi sayesinde ise satış ve stok ile ilgili gerekli tüm raporları alarak, sürecimizi kontrollü bir şekilde işletiyoruz.

Varol Kaynar

Eksen Group | yönetim kur. başk. yard.

Grubumuz bünyesine bağlı farklı marka işletmelerimizde Omni A.Ş.’ nin Vectron POS sistemlerini kullanıyoruz. VCommander Merkezi Yönetim Sistemi ile tüm şubelerimizde aynı anda fiyat değişiklikleri yapabilmekte, satış ve iade bilgilerine erişebilmekteyiz. İşletmelerimizdeki yoğunluk özellikle akşam saatleri olduğu için Omni’nin verdiği 7/24 destek hizmeti sayesinde müşterilerimize sorunsuz ve hızlı hizmet sunmaktayız.

Sinem Tuncer

Çeşme bazlama kahvaltı | İşletme Sahibi

Çeşme’de başladığımız serüvenimizi, yeni nesil vizyon, eski nesil hünerler ile birleştirip, her şubemizde aynı lezzet, kalite ve tazelik standartını müşterilerimize sağlayarak şubeleşme kararı aldık. Şubeleşme hedefimizle birlikte stok takibi konusunda kapsamlı bir hizmet almak için Omni A.Ş. ile tanışıp, kullandığımız POS sistemini değiştirdik. Omni A.Ş. ‘nin sunduğu Arka Ofis Programları ile merkez şubemizden tüm şubelerimize ait raporları görüntüleyebiliyor, stoklarımızı kayıpsız tutabiliyoruz. Kesintisiz desteği ve sunduğu özel çözümlerinden dolayı tüm zincir işletmelere Omni A.Ş.’yi tavsiye ediyoruz.

Betül Binatlı

Namlı Gurme | İşletme ortağı

İşletmelerimizdeki hemen hemen tüm süreçleri Omni A.Ş.’nin bize sunmuş olduğu donanım ve yazılım çözümleriyle daha modern hale getirdik. Siparişlerimizi Vectron donanımlarıyla çok daha hızlı bir şekilde alıyor; NovaLook ve NovaStock yazılımlarıyla oldukça kolay bir şekilde istediğimiz raporlara erişebiliyoruz. Muhasebe ve faturalama sistemlerimizin de entegre bir şekilde çalıştığı bu büyük otomasyon sistemi sayesinde her şey kontrol altında.

Esra Danişmend

Nişantaşı Brasserie | İşletme sahibi

Omni A.Ş. işletmemizin ihtiyaçlarıyla yakından ilgilendi ve bize sunmuş oldukları Vectron – Vario POS sistemini ve NovaStock altyapısını kullanmaya başladık. Vectron sayesinde siparişlerimizi çok daha güvenli ve çok daha kolay bir şekilde alabiliyoruz. NovaStock sayesinde de stoklarımız üstünde tam kontrolümüz var. Bu sayede satın almalarımızı çok daha akıllıca yaparak maliyetlerimizi kontrol edebiliyoruz. Tüm bu süreçte de Omni A.Ş.’nin bize verdiği destek, bizim için çok önemli.

Pelin Bingül

Papermoon | Genel Müdür

Omni AŞ’nin sunduğu ürün ve hizmetler sayesinde restoranlarımızın günlük iş akışını müşterilerimizin beklentilerini karşılayacak şekilde iyileştirmeyi başardık.
Kullanmakta olduğumuz Vectron – Vario II POS donanımı işletmelerimiz içindeki
siparişlerin çok daha kolay işlenmesini bu sisteme bağlı olarak çalışan NovaStock programı da stok bilgilerimizi kolaylıkla görmemizi sağlıyor. Her iki sistemin de güvenirliği ve öğrenilmesinin kolay olması bizim için büyük birer artı.

Berker Sohtorik

TGI FRIDAYS | Genel Müdür

Dünyanın en büyük restaurant halkası TGI Friday’s’in müşteri memnuniyetini göz önünde tutarak, 15 senenin ardında Türkiye faaliyetlerimize tekrar başlarken yine Omni A.Ş. ile çalışmayı seçtik. Türkiye’de bulunduğumuz dönemde POS Otomasyon Sistemleri için OMNİ’yi tercih etmiştik. O dönemde tüm işlerimizi Omni-Vectron
üzerinden sorunsuzca gerçekleştirdiğimiz için geri döndüğümüzde de
tercihimiz yine OMNİ oldu.