VECTRON, YAVRU VATAN KIBRIS’DA GÖZDESİ

Kıbrıs… Doğu Akdeniz’in mavi sularında Türkiye’nin güneyinden 65 km. uzakta eşi bulunmaz güzellikte bir ada… Cenneti andıran Kıbrıs’ın Girne, Lefkoşa ve Magosa gibi en gözde merkezlerindeki ünlü Restoran ve cafe&barlarında ise Omni A.Ş.’nin Vectron POS sistemleri tercih ediliyor.

Escape Beach Club, Ezatto, Eziç Chicken Bar, Chicken Bar Liman, Passport Restoran, Califorian Bar Grill, Capuccino, DB Restoran&Cafe ile Merkez Cafe; Vectron sayesinde müdavimlerine hızlı ve kaliteli hizmet sunuyor.

Omni; Türkiye, Kıbrıs, Türki Cumhuriyetler ve Dubai’de distribütörlüğünü üstlendiği Vectron POS Sistemleri ile eğlence ve konuk ağırlama sektörüne katma değer sağlamaya devam ediyor. Dünyanın neresinde olursa olsun ‘koşulsuz müşteri memnuniyeti’ne önem veren tüm işletmeler, tercihlerini Vectron’dan yana kullanıyor.

Omni’nin hızlı ve doğru servis sağlayan satış noktası sistemi Vectron, kullanıcılara sunduğu anında bilgi alışverişi sayesinde her geçen gün daha çok işletme tarafından tercih ediliyor. Yavru vatan Kıbrıs’ın da en gözde ve şık işletmeleri arasında yer alan Escape Beach Club, Ezatto, Eziç Chicken Bar, Chicken Bar Liman, Passport Restoran, Califorian Bar Grill, Capuccino, DB Restoran&Cafe ile Merkez Cafe’de Vectron kullanılıyor.

Vectron, işletmelere servis hızı ve kalitesini artırması, amaca yönelik geniş hizmet yelpazesi sunması, kolay kullanımı, uygun fiyatları, yüksek kalitesi ve satış sonrası desteğiyle, tam müşteri memnuniyetini sağlıyor.

Omni’den Kıbrıslılar’a Vectron semineri!

Sağladığı yazılım-donanım hizmetleriyle sektörde fark yaratan Omni A.Ş., 2005 Mayıs ayında konuk ağırlama ve eğlence sektörünün kalbinin attığı önemli bir turistik mekan olan Kıbrıs’ta ‘Dünyanın en kaliteli otomasyon sistemi Vectron’ için bir seminer düzenledi. Kıbrıslı işletmecilerin yoğun ilgisiyle karşılanan seminerde, katılımcıların Vectron ve Omni A.Ş. hakkında merak ettikleri her şey aktarıldı.