[vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]

  • Her şubeye özel isteğe göre müşteri sadakat sistemi

Zincir işletmenizin her bir şubesi için, belirli şubeler için veya tüm şubeler için müşteri sadakat kampanyaları geliştirebilir ve uygulayabilirsiniz. Size özel müşteriler ve her şubenin içinde bulunduğu rekabetçi ortam için promosyonları koordine etmenizi ve bunları zincirdeki tüm mağazalar için ayrı ayrı uygulamanızı sağlar.

  • Mobil uygulamalar

Sadakat sistemlerinin geleneksel özelliği olan müşteri kartları gelişen teknoloji ile birlikte yerini mobil uygulamalara bırakmaktadır. İşletmelerin yenilikleri hakkında bilgilendirme, kısa süreli yada günlük promosyon ve ödüllerini mobil uygulama bildirimleri sayesinde  müşterilerine anlık duyurma imkanı sunmaktadır. Kişiye özel hediye, promosyon, puan biriktirebildikleri ve bunları anında görüntüleyebildikleri mobil uygulamalar firmalara büyük avantajlar sağlamaktadır.

  • Online raporlama

Online raporlama özelliği sayesinde tüm şubelerin yapılan promosyonlara göre güncel satışlarını görebilmenin yanı sıra her şube için satın alma davranışlarını ve çalışmaların etkinliğini değerlendirebilir ve kağıda dökebilirsiniz.[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]Müşteri Sadakat Sistemleri, müşteri  bağlılığını ve devamlılığını ölçen, yeni müşteriler edinmeyi sağlayan, müşterilere kendisini avantajlı ve seçilmiş hissettiren sistemlerdir.

Bu sistemler sayesinde firmalar, müşterileriyle ilgili bilgileri saklama, online raporlama özelliği ile güncel verilere ulaşma ve geçmiş günlerde yapılan satışları kontrol etme olanağına kavuşur. Ayrıca müşterilerine e-ödeme, puan toplama ve doğrudan indirimler gibi avantajlar sunar. Müşterilerin akıllı telefonlarına indireceği mobil uygulama ile müşteri kartına gerek kalmadan gsm numarasını söyleyerek yada telefon uygulama üzerinden kod vererek bu uygulamadan yararlanırlar.

Omni Vectron POS Sistemleri önde gelen sadakat sistem uygulamaları ile başarılı bir şekilde entegre olarak çalışmaktadır.

Müşteri Sadakat Sistemlerinin Avantajları

  • İndirim ve Promosyonlar

İndirim yapma işlemi ürün satın alımıyla doğrudan bağlantılıdır ve POS sistemi aracılığıyla gerçekleşir. Her bir indirim uygulaması sadakat sistemi tarafından otomatik olarak algılanır ve kaydedilir. Promosyonlar devamlı optimizasyon sağlayan kriterlere göre etraflıca değerlendirilebilir. Bu sistem sayesinde işletmelerdeki indirimlerin kötüye kullanımının önüne geçmiş olursunuz.

  • Promosyonlarla ilgili müşteri bilgilendirme

Sadakat sistemi sayesinde tüm müşterilerinizi e-posta, SMS yada mobil uygulamalar ile güncel promosyonlar hakkında bilgilendirebilirsiniz. Ayıca, farklı kriterleri baz alarak müşteri kayıtlarına dayanan bir adres listesi yapabilir ve e-postalarınızı gönderebilirsiniz

  • Alışveriş sıklığı

E-posta, SMS yada mobil uygulama bildirimleri ile müşterilerinize kolayca promosyon teklifleri gönderebilirsiniz. Bu tür promosyonlar size bugüne kadar parasını başka yerlerde harcama eğilimi göstermiş müşterilere ulaşma imkanı sunar. Bu sayede işlerinizin durgun olduğu dönemlerde indirim promosyonları yaparak mağazanıza giren müşterileri arttırabilirsiniz

  • Kayıt işlemi olmadan müşteriyi elde tutma

POS sisteminizle bir sonraki alımda kupon olarak kullanılabilecek ya da belirli oranda indirim sağlayan damgalara benzer fişler oluşturabilirsiniz[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

bonVito Modülleri

Dijital Kaşe: “Her 10 kahveye 1 bedava” gibi bilindik bir promosyon örneği Bonvito Dijital Kaşe ile müşteriye verilen fişin yada müşteri kartına otomatik olarak yazılır.

Kupon: Vectron POS tarafından yazdırılan kupon müşterilerin bir sonraki ziyaretlerinde kullanmaları için verilir ve kampanya verimliliği raporlanır.

CRM: Bu modül ile müşteriler kuponları SMS veya e-mail olarak alabilir. Spesifik pazarlama aktiviteleri ve promosyonlar için ideal bir araçtır.

Anında İndirim: Müşterilerinizin ziyaretleri esnasında seçilen ürün veya ürün grubu bazında anlık % veya toplam bedel üzerinden indirim vermenize olanak sağlar

Puan Toplama: Müşteriler ziyaretleri esnasında yaptıkları alımlar ile bonus puan kazanırlar. Daha sonra ödemelerini topladıkları bu puanlar ile yapabilirler.

E-Ödeme: Müşteri kartlarına para yüklenebilir ve alışverişlerde bu kart ile ödenebilir. Kredi fonksiyonu ile kredi limiti istenildiği gibi belirlenebilir. Özel günler için Hediye Kartı tanımlanabilir

Müşteri Kartı:Puan toplayın ve para biriktirin: Müşterileriniz bonVito müşteri kartından yararlansın! Tabi ki siz de: Kaydedilen verileri kullanarak spesifik müşteri gruplarına hitap edebilirsiniz.

Online Raporlama: Online raporlama özelliği sayesinde mevcut tüm POS sistemlerine ve kampanya verilerine gerçek zamanlı erişim sağlayabilirsiniz. Yeni Mobil Raporlama Uygulaması, yolda olsanız bile ideal bir kullanım fırsatı sağlar.

Masa Rezervasyonu: Bu modül karışık rezervasyon defterlerini ortadan kaldırarak online rezervasyon yapma imkanı sunar.

White Label Çözümleri: Bu modül kendi dizaynınız ile bonVito müşteri portalınızın parlamasını sağlar. Ek Reklam alanı ve benzersiz satış teklifleri oluşturabilirsiniz.

Online Sipariş Sistemi: Kendi web sitenizden online olarak, harici bir dağıtım portalı üzerinden sipariş verebilirsiniz. Restoranlar ve yemek servisleri için uygundur. Siparişlerin işlenmesi konusunda kolay bir çözümdür.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]