Kurumsal

Hakkımızda

1996'dan beri Misyonumuz
1996 yılında kurulan Omni A.Ş. restoran, fast-food, pastane, dernek, kahve zincirleri, gece kulüpleri, oteller, okul kantinleri vb. gibi yiyecek içecek işletmelerinin Satış Noktası (POS) otomasyonunu sağlamaktadır. Omni A.Ş. dünya POS pazarının en büyük bütünleşik sistem üreticisi olan Alman kökenli Vectron AG’nin, Türkiye, Kıbrıs, Türki Cumhuriyetleri ve Ortadoğu’daki tek ana dağıtıcısıdır.
 

Çözüm Ortağı

Uzman satış ekibimiz ile işinizin özelliğine göre ihtiyacınızı belirliyor ve sizin için en uygun çözümü sunuyoruz. Satış noktası terminallerimiz, Mali onaylı sistemlerimiz ve Arka Ofis uygulamalarımız ile tüm ihtiyaçlarınıza paket halinde tek bir noktadan sahip olabilirsiniz.

Destek Hizmeti

Omni, sadece sektöre odaklanmıştır. Donanım ve yazılımı birlikte sunarak talebe yönelik sektörel çözümler sunmaktadır. Eğitim, teknik destek, yazılım desteği gibi konularda uzman ekip ile 7/24 hizmet sunmaktadır.
kurumsal

Temel Amacımız

Misyonumuz, sektörün öncüsü olan şirketimizi çağın yenilikleri ile güçlendirip, güvenilir ve kalıcı çözümlerimiz ile mutlu müşteriler yaratmaktır.