Son derece yoğun müşteri sirkülasyonunun yaşandığı restoranlarımızda hızlı ve
hatasız servisi Omni Vectron Satış Noktası terminalleri ile sağlıyoruz. Aynı zamanda merkez şubemizde tüm şubelerimize ait raporları görüntüleyebiliyor, menülerimizi reçete bazında hazırlayıp stoklarımızı kayıpsız tutabiliyoruz. Kesintisiz desteği ve işletmelere sunduğu özel çözümlerinden ötürü Omni A.Ş.’yi tüm zincir işletmelere öneririz.

AYHAN ÇARIKÇILAR
Midpoint | Kurucu Ortağı

Dünyanın en büyük restaurant halkası TGI Friday’s’in müşteri memnuniyetini göz önünde tutarak, 15 senenin ardında Türkiye faaliyetlerimize tekrar başlarken yine Omni A.Ş. ile çalışmayı seçtik. Türkiye’de bulunduğumuz dönemde POS Otomasyon Sistemleri için OMNİ’yi tercih etmiştik. O dönemde tüm işlerimizi Omni-Vectron üzerinden sorunsuzca gerçekleştirdiğimiz için geri döndüğümüzde de tercihimiz yine OMNİ oldu.

BERKER SOHTORİK
TGI Fridays | Genel Müdür

Develi Kebap olarak; Kalitemizi ve hizmetimizi en iyi şekilde sunmak konusunda
sürdürdüğümüz iddiamızı Omni Vectron POS Sistemlerini kullanarak destekliyoruz. Omni’nin sunduğu sınırsız desteğinden, bilgili çalışanlarından ve bize gösterdikleri
ilgiden son derece memnunuz. Zincir olan ve özellikle çok büyük alanlarda hizmet veren işletmelere kalitesi, hızı ve kullanım kolaylığı ile kesinlikle Omni Vectron POS Sistemlerini ürünlerini öneriyoruz.

ASLI DEVELİ
Develi Kebap | İşletme Ortağı

İşletmelerimizdeki hemen hemen tüm süreçleri Omni A.Ş. ’nin bize sunmuş olduğu donanım ve yazılım çözümleriyle daha modern hale getirdik. Muhasebe ve faturalama sistemlerimizin de entegre bir şekilde çalıştığı bu büyük otomasyon sistemi sayesinde her şey kontrol altında. Sonuç olarak hem biz mutluyuz, hem de müşterilerimiz mutlu. Omni A.Ş. ’nin uzman personeline göstermiş oldukları yakın ilgiden dolayı teşekkür ediyorum.

ÜNAL CEYLAN
Pelit Pastanesi | Merkezi Otomasyon Yöneticisi

Zengin bir yiyecek ve içecek menüsüne sahip işletmemizin tüm şubelerinde
Vectron POS sistemlerini kullanıyoruz. Bu sayede müşterilerimize hızlı, doğru ve eksiksiz bir servis sunuyoruz. VCommander merkezi kontrol sistemi ve Omni’nin Stok Takip Sistemi sayesinde ise satış ve stok ile ilgili gerekli tüm raporları alarak, sürecimizi kontrollü bir şekilde işletiyoruz.

KENAN ÇALIŞKAN
The House Cafe | Genel Müdür Yardımcısı

Grubumuz bünyesine bağlı farklı marka işletmelerimizde Omni A.Ş.’ nin Vectron POS sistemlerini kullanıyoruz. VCommander Merkezi Yönetim Sistemi ile tüm şubelerimizde aynı anda fiyat değişiklikleri yapabilmekte, satış ve iade bilgilerine erişebilmekteyiz. İşletmelerimizdeki yoğunluk özellikle akşam saatleri olduğu için Omni’nin verdiği 7/24 destek hizmeti sayesinde müşterilerimize sorunsuz ve hızlı hizmet sunmaktayız.

VAROL KAYNAR
Eksen Group | Yönetim Kurulu Başkan Yard.

Çeşme’de başladığımız serüvenimizi, yeni nesil vizyon, eski nesil hünerler ile birleştirip, her şubemizde aynı lezzet, kalite ve tazelik standartını müşterilerimize sağlayarak şubeleşme kararı aldık. Şubeleşme hedefimizle birlikte stok takibi konusunda kapsamlı bir hizmet almak için Omni A.Ş. ile tanışıp, kullandığımız POS sistemini değiştirdik. Omni A.Ş. ‘nin sunduğu Arka Ofis Programları ile merkez şubemizden tüm şubelerimize ait raporları görüntüleyebiliyor, stoklarımızı kayıpsız tutabiliyoruz. Kesintisiz desteği ve sunduğu özel çözümlerinden dolayı tüm zincir işletmelere Omni A.Ş.‘yi tavsiye ediyoruz.

SİNEM TUNCER
Çeşme Bazlama | İşletme Sahibi

İşletmelerimizdeki hemen hemen tüm süreçleri Omni A.Ş.’nin bize sunmuş olduğu donanım ve yazılım çözümleriyle daha modern hale getirdik. Siparişlerimizi Vectron donanımlarıyla çok daha hızlı bir şekilde alıyor; NovaLook ve NovaStock yazılımlarıyla oldukça kolay bir şekilde istediğimiz raporlara erişebiliyoruz.
Muhasebe ve faturalama sistemlerimizin de entegre bir şekilde çalıştığı bu büyük otomasyon sistemi sayesinde her şey kontrol altında.

BETÜL BİNATLI
Namlı | İşletme Ortağı

Omni A.Ş. ’nin sunduğu ürün ve hizmetler sayesinde restoranlarımızın günlük iş akışını müşterilerimizin beklentilerini karşılayacak şekilde iyileştirmeyi başardık.
Kullanmakta olduğumuz Vectron – Vario II POS donanımı işletmelerimiz içindeki
siparişlerin çok daha kolay işlenmesini bu sisteme bağlı olarak çalışan NovaStock programı da stok bilgilerimizi kolaylıkla görmemizi sağlıyor. Her iki sistemin de güvenirliği ve öğrenilmesinin kolay olması bizim için büyük birer artı.

PELİN BİNGÜL
Papermoon | Genel Müdür

Omni A.Ş. işletmemizin ihtiyaçlarıyla yakından ilgilendi ve bize sunmuş oldukları Vectron – Vario POS sistemini ve NovaStock altyapısını kullanmaya başladık. Vectron sayesinde siparişlerimizi çok daha güvenli ve çok daha kolay bir şekilde alabiliyoruz. NovaStock sayesinde de stoklarımız üstünde tam kontrolümüz var. Bu sayede satın almalarımızı çok daha akıllıca yaparak maliyetlerimizi kontrol edebiliyoruz. Tüm bu süreçte de Omni A.Ş.’nin bize verdiği destek, bizim için çok önemli.

ESRA DANİŞMEND
Nişantaşı Brasserie | İşletme Ortağı