Agora Meyhanesi 1890 Omni POS Sistemlerini Tercih Ediyor

1890 yılında Rum bir kaptan olan Asteri, âşık olduğu Eleni’nin isteği üzerine kaptanlığı bırakarak Balat’ta bir meyhane açar. O dönemin Balat’ında genellikle azınlıkların uğrak yeri olan bu meyhanenin işletmesi, babadan oğula geçerek devam eder ve Yangında bir kısmı hasar gören mekân yıllarca müdavimlerini ağırlar. İşte bu tarih kokan hikâye yüz yılı aşkın bir geçmişe sahip Agora Meyhanesi’nin hikayesi.
Balat sokaklarında dolanırken Mürselpaşa Caddesi’ne geldiğinizde Agora Meyhanesi’nin önünden geçerseniz, bu asırlık meyhanenin sizi içeri davet ettiğini hissedeceksiniz. İçeri girdiğinizdeyse hem eski zamanları yansıtan atmosferi hem de özenli dekorasyonu ile sizi kendine hayran bırakacak. Öte yandan tarihi dokusunun korunması sayesinde eski meyhane geleneğini deneyimlemek isteyenlerin rağbet ettiği mekân, genç-yaşlı her kesimden insana hitap etmekte. Bu nedenledir ki lezzetli mezeler, dostlarla hoş sohbetli akşamlar, İstanbul’da tarihi ve nostaljik meyhane deyince akıllara Agora geliyor.
İlk günden bugüne orijinal dokusunu koruyan Agora Meyhanesi’ne her daim gidemeseniz bile tarihi ve nostaljik atmosferini hissetmek için Instagram sayfasını (@agorameyhanesi1890) takip edebilirsiniz.

AGORA MEYHANESİ 1890
ADRES: Balat, Mürselpaşa Cd. No:185, 34087 Fatih/İstanbul
İLETİŞİM: 0546 631 21 30
www.agora1890.com

Bir işletmede başarının sırrı seçimlerdir.
Bir işletmenin her noktada mükemmeliyeti yakalaması gerektiğini belirten İşletme Müdürü Berke ACAR, “POS sistemlerimizi değiştirerek Omni Vectron ile bu yıl başlayan iş birliğimizden oldukça memnunuz. Özellikle hafta sonu gibi çok fazla yoğunluk yaşadığımız zamanlarda kullandığımız POS sisteminin önemi daha da artıyor. Vario II 12” hem hızı hem de kolay kullanımı ile müşterilerimize sunduğumuz hizmetin kalitesini arttırıyor. Ayrıca kullandığımız arka ofis sistemleri sayesinde stok takibini ve raporlama işlemlerini gerçekleştirebiliyoruz. İhtiyaç duymamız halinde kolaylıkla ulaşabildiğimiz deneyimli Omni Vectron teknik destek ekibi de sorunsuz bir şekilde çalışmamız adına bize yardımcı oluyor. Bir işletmede başarının sırrı seçimlerdir. Biz de seçimlerimizi doğru yapmaya çalışarak kalite standardımızı korumayı amaçlıyoruz.” diyerek Omni Vectron’u tercih etme nedenlerini anlattı.

Alman markası Vectron POS’u, ürettiği özel çözümler ile dünyanın en gelişmiş, en güvenilir bütünleşik sistemi olarak sunan Omni, deneyimli ekibi ve 7/24 teknik desteği ile en çok tercih edilen POS Sistemleri Üreticisi unvanını koruyor.