Cafe Adisyon Sistemleri ile Hayatınızı Kolaylaştıracak 4 Avantaj

Cafe Adisyon Sistemleri

İnsan trafiğinin yoğun olduğu cafelerde müşteri siparişlerini işlemek bazı durumlarda karmaşık bir iş olabilir. Bu karmaşa siparişlerin gecikmesine, masalara yanlış siparişlerin gitmesine ve müşterilerin hesap öderken zorlanmalarına neden olabilir. Etkili bir şekilde işini yapan cafe adisyon sistemleri cafenizde kaos ortamının oluşmasını engelleyerek en yoğun zamanlarda bile müşterilerinizi memnun etmenizde size yardımcı olacaktır.

1) Cafe Adisyon Sistemi Sipariş Almayı Kolaylaştırır

En güçlü hafızaya sahip olan garson bile yoğun saatlerde aldığı bir siparişi tam olarak hatırlamakta güçlük çekebilir. Kâğıt ve kalemle sipariş almak da her zaman etkili bir çözüm olmayabilir. Etkili bir cafe adisyon sistemi sayesinde siparişler hem hızlı hem de tam olarak doğru bir şekilde alınır.

2) Cafe Adisyon Sistemleri Siparişlerin İşlenme Sürecini Hızlandırır

Özellikle geniş mekâna sahip olan cafelerde siparişlerin masalardan alınıp mutfağa iletilmesi zaman alan bir süreçtir. Yaz aylarında işletmelerin açık hava alanlarını da kullanmaya başlamalarıyla bu süreç daha da uzayabilir. Bir garsonun masadan siparişi alıp bu siparişi mutfağa iletme süresi, neredeyse garsonun birkaç masadan sipariş alma süresine eşittir. Bu nedenle etkili bir cafe adisyon sistemi bir garsonun gün içinde alabildiği sipariş adedini artırarak işletmenin daha verimli çalışmasını sağlar.

3) Cafe Adisyon Sistemiyle Mutfak Operasyonları Hızlanır

Hareketli bir hayatın olduğu cafelerde, müşteri memnuniyetinin en önemli kriterlerinden biri hızdır. Müşteriler sipariş ettikleri kahvenin hızlı bir şekilde masalarında olmalarını beklerler. Siparişlerin hızlı bir şekilde çıkabilmesi için de mutfağa zaman kazandırmak önemlidir. Cafe adisyon sistemleri sayesinde masadan alınan sipariş neredeyse anında mutfak personeline ulaşır. Bu sayede mutfak personelinin siparişleri hazırlamak için daha fazla vakti olur.

4) Ödeme Yapmak Kolaylaşır

Cafeler, insanların sevdikleriyle buluştukları sosyal mekânlardır. Genellikle bir masada birden fazla kişi oturduğu için ödemelerin de esnek bir şekilde yapılabilmesi gerekir. Aynı masada oturan birkaç kişinin bir bölümü ödemeyi nakit olarak, bir bölümü kredi kartıyla bir bölümü de yemek kartıyla yapmak isteyebilir. Cafe adisyon sistemleri esnek ödeme seçenekleri sunarak misafirlerin hesaplarını diledikleri gibi ödemelerini sağlar.

Omni Kariyer.net’te

Omni Blog