DÖNERİN ADI SOYADI: AKIN ÖZESEN OMNİ’Yİ TERCİH ETTİ…

İzmirliler; çok  farklı bir dönercilik konsepti ile tanıştılar.
“Dönerin Adı Soyadı Akın Özesen

Uzun yıllardır İzmir’in en köklü Restoranlarından birinin kuruluşundan bugüne kadar ailesiyle birlikte edindiği tecrübeyle  “Dönerin Adı Soyadı Akın Özesen” markası ile kendi yolunda devam etmek için yola çıktı Akın Özesen.  Markasının bilinirliğini sağladıktan sonra farklı lokasyonlarda yeni şubeler açıp, İzmir’de kendinden söz ettiren bir kuruluş olmayı hedefleyen işletme sahibi  “Yaptığım işe, 38 yıllık tecrübemle, işletmeme kendi adımı verecek kadar güvendiğimden, kaliteden ödün vermem mümkün değil ” diyor.

Sabahları çorba ve kahvaltıyla başlayan servisleri akşam 22:00’ye kadar sürmekte olan, %100 etten sarılan döneri kendilerine has özel tandır lavaşı eşliğinde servis eden işletmede; aynı anda 150 kişiye hizmet verilebiliyor.

Bu yeni konseptinde işini şansa bırakmayan Akın Özesen, Omni Vectron C Touch 15″ terminallerini tercih etti. Vectron Satış Noktası terminalleri ile entegre çalışan Omni’nin merkezi yönetim ve web tabanlı Arka Ofis Sistemleri sayesinde raporlar merkezi olarak alınıyor ve işletme daha yetkin bir şekilde yönetiliyor.

Vectron POS’un dünyanın en gelişmiş, en güvenilir bütünleşik sistemi olma özelliği ve Omni’nin 7/24 sunduğu destek, işletmelerin tercih sebebi olmasındaki en büyük etkenler arasında yer alıyor.