FAUCHON PARİS’İN SEÇİMİ OMNİ-VECTRON

İkonik Fransız markası Fauchon Paris Omni-Vectron’u tercih etti.

Fauchon, 1886 yılından bu yana dünya çapında Fransız mutfağını misafirlerine sunan zincir bir marka. Uluslararası projeleri ile tanınan RMA Group’un üyesi Fauchon’un Türkiye ayağı ilk kez 2014 senesinde Akasya AVM’de açıldı. 2015 senesinde taşınan ve Zorlu AVM’ye geçen Fauchon, şu an burada hizmet veriyor. Halihazırda Türkiye’de tek şubesi bulunan mekân, sizleri geleneksel Fransız mutfağından çeşitli lezzetlerle buluşturuyor.

Fauchon Paris İstanbul şubesini bünyesinde bulunduran RMA Group, inşaat, emlak yatırım, turizm, ticaret, agro ve yeme/içme (gıda) sektörlerinde hizmet veren bir şirketler grubu. Şirket merkez ofisi İstanbul’da bulunuyor ve buradan yürütülen çalışmalarla hem Türkiye’de hem de birçok yabancı ülkede proje ve yatırımlar sürdürülüyor.

Yeni konsept, yeni menü

Misafirlerinin Fauchon Paris’te geçirdiği zamanın en iyi kalitede olmasını amaçladıklarını söyleyen Fauchon Paris işletme müdürü, baştan aşağı bir değişimle işletmenin konseptini yenilediklerini belirterek “Yenilenen dekorasyonu, ekibi, barı ve menüsü ile Fauchon Paris’te, konuklarımıza Fransız kültürüne ait lezzetlerle farklı deneyimler yaşatmayı vaat ediyoruz.
Özenle tasarlanmış yeni konseptimizde özgün lezzetlerimizi denemek isteyenler için günün erken saatlerinde servise başlıyoruz. Yeni menümüzde yer alan şefin özel reçeteleri ve mevsimsel içerikler ile hazırlanan lezzetlerin ve eşsiz Fransız atmosferinin tadını çıkarmak için misafirlerimizi bekliyoruz.” dedi.

Güvenli seçim: Omni

Bir işletmenin üst düzeyde performans gösterebilmesi şüphesiz ki çeşitli bileşenlere bağlı ve her bileşenin ayrı ayrı verimli bir şekilde çalışması gerekiyor. İşletmede kullanılacak POS sistemlerinin performansı da bu noktada büyük önem teşkil ediyor. Fauchon Paris işletme müdürü neden Omni’yi seçtiklerini şu şekilde açıklıyor:

“İşletmemizde kullanacağımız POS sistemine karar verirken işlemlerimizi hızlı bir şekilde gerçekleştirebileceğimiz, etkili çalışan ve dayanıklılığı üst düzeyde olan bir POS sistemi seçmek istedik. Çünkü yoğun kullandığımız sistemin performansı, bizim performansımızı da etkileyecekti.
Araştırmamızın sonucunda, Omni’nin bizim ihtiyaçlarımıza karşılık vereceğini anladık ve açılışımızdan bu yana Omni-Vectron’u ve arka ofis sistemlerini kullanıyoruz. 7/24 ulaşabildiğimiz Omni destek ekibi sayesinde Fauchon’da ağırladığımız misafirlerimize kaliteli bir hizmet sunmaya devam ediyoruz.”

Sizin için en uygun çözümler Omni’de

Sizler de işletmeniz için hem kullanımı kolay hem de uzun ömürlü bir POS sistemi edinerek performansınızın kalitesini en üst düzeye çıkarabilirsiniz. Omni-Vectron sayesinde işletmenizde stok takibini rahatlıkla gerçekleştirebilir, ayrıca işlemlerinizin kontrol ve raporlamasını da sağlamanıza yardımcı olan Nova Arka Ofis Sistemleri ile verilerin kaybolması gibi bir sorun yaşamadan güvenli bir şekilde çalışmanızı gerçekleştirebilirsiniz.