Masada Sipariş ve Ödemede Kolaylık: OmniPAY

Omni A.Ş. olarak çeyrek asrı geçen tecrübemizle POS Otomasyon Sistemleri için sağladığımız üstün hizmet ve çözümlerimize bir yenisini katarak, siz değerli müşterilerimize şimdi de OmniPAY’i sunuyoruz.

Sektör bilgi ve deneyimlerimizle her ihtiyacı düşünerek geliştirdiğimiz OmniPAY ile klasik sipariş alımına son teknolojilerle yenilikçi bir bakış kazandırıyoruz.

OmniPAY işletmenize ne avantajlar sağlar?

  • Masa planı göstergesi: El terminalinizle tüm işlemleri masa numarası ya da masa planı üzerinden pratik bir şekilde yaparsınız.
  • Masada sipariş alma ve masa bölme: Masada sipariş alarak hesap açmanın yanı sıra, masa bölme ve masa transferini kolaylıkla gerçekleştirirsiniz.
  • Siparişi mobil ulaştırma: Çalışanlarınız, masada anlık olarak sipariş girebilir, böylece siparişin diğer işletme içi bölümlere ulaşmasında sürece hız kazanırsınız.
  • Farklı ödeme metotları: Ödeme ve ödeme sonrası hesap kapatma işlemlerini nakit ya da kart fark etmeksizin gerçekleştirirsiniz.
  • Müşteri memnuniyeti: Masada mobil sipariş ve ödeme sistemi ile işletmenize yüksek oranda müşteri memnuniyeti kazandırırsınız.
  • Android tüm cihazlar ile uyumlu: Android sistemli tüm terminal, cep telefonu ve tabletler ile uyumlu çalıştığı için mevcut donanımızı kullanarak tasarruf edersiniz.
  • Kullanıcı dostu arayüz: Kullanıcılar olarak OmniPAY’in sade arayüzü ile gerekli işlemleri saniyeler içerisinde gerçekleştirerek vakit kazanırsınız.
  • Vectron’a tam entegre: OmniPAY yüklü her cihaz internet bağlantısı aracılığıyla birbirleri ve sahip olduğunuz Vectron cihazlarınızla senkronize ve tam entegre bir şekilde çalıştığı için sistem kontrolü sağlarsınız.

Her kapasitede restoran ve perakende işletmesine sipariş alımı, takibi ve ödeme sürecinde, pratiklik sunan OmniPAY çok uygun ve avantajlı fiyatlar ile yanınızda.

Siz de işletmenizde pratik çözümler arıyorsanız bizimle iletişime geçerek Vectron entegreli OmniPAY hakkında daha detaylı bilgi alarak, işletmenizde yenilikçi bir adım atın!