Meat Moot, Omni İle Orta Doğu’da!

Meat Moot, Omni İle Orta Doğu’da!

Omni, Körfez bölgesinin ünlü et restoranı Meat Moot’un Orta Doğu’daki şubelerinde satış noktası çözüm ortağı olmaya devam ediyor. “Omni Vectron POS7” terminallerini kullanacak olan Meat Moot’un şubelerinin yönetiminde ise, Omni’nin Arka Ofis Programı olan “Nova” rol alacak.

Meat Moot, İstanbul Taksim’de Omni ile çalışmaya başladıktan sonra hızlı bir büyüme stratejisi ile Orta Doğu pazarına açıldı. Marka; Taksim, İsrail, Bahreyn, Kuveyt, İrbid, Amman, Erbil, Dubai, Kahire, İskenderiye, Abu Dabi, Libya, Katar şubelerinden sonra Türkiye, Orta Doğu ve Amerika’da açacağı çok sayıda şubede Omni ile çalışmaya devam edecek.

Etin füme lezzeti: Meat Moot

Meat Moot Restaurant, 36 saat fırınlanmış et lezzetleri sunuyor. Özel baharatlar ve özel soslarla harmanlanan etlerin eşsiz bir lezzeti var. Füme et ve kuzu kızartma (Smoked Meat & Roast Lamb) menüleri, Şef Saif Azmi Salaymeh’in sunumuyla kiloyla ya da porsiyon olarak servis ediliyor. Çeşitli et türlerini geleneksel pişirme yöntemleri ve yenilikçi baharatlarla pişirerek sunan marka, kültürünü en iyi şekilde yansıtıyor. Izgara, kaburga ve döş gibi tütsülenmiş etler sunan Meat Moot, menüsü ve kalitesi ile globalde ününü arttırıyor.

“Meat Moot’un Omni’yi tercih etmesinin haklı gerekçeleri var”

Meat Moot yöneticisi Reha Dinçer, Meat Moot’un Omni’yi tercih etmesinin haklı gerekçeleri olduğunu söyleyerek şunları ekledi: “Omni, uzun süredir yakından takip ettiğimiz bir marka. POS çözümlerinde sektör lideri olması, Meat Moot’un tercihinde etkili oldu. Global bir marka olan Meat Moot, sipariş, ödeme ve satış gibi süreçlerde bütüncül optimizasyonlarla işlerini hızlandırmak ve böylece müşteri memnuniyetini artırmak istiyordu. Omni, bu taleplerini 360 derece karşılayabilecek özellikler içeriyor.”

Omni’nin 25 yıllık tecrübesi ile işinizi dijital dünyaya taşıyın; müşterilerinizi ayrıcalıklı bir dünya ile tanıştırın!