Omni A.Ş. ‘2009 HOSTECH by TUSİD’ Fuarında Restoran Sektörü ile Buluştu.

Cafe Bar Programları

Türkiye’de Restoran, fast-food, pastane, kahve zincirleri, kulüp, dernek, okul kantinleri otomasyon sistemleri denildiğinde akla gelen ilk isim Omni A.Ş., son 6 ayda portföyüne eklediği Aslı Börek, Lavazza, Susurluk Ayran Evi, İstanbul Sabiha Gökçen CenterPoint, Pelit, Nordsee gibi ülkemizin ve dünyanın prestijli isimlerine çözümler sunmanın gururu ile yoluna devam ediyor.

18-22 Kasım 2009 tarihleri arasında CNR Expo Merkez’de düzenlenen ağırlama ve konaklama endüstrisinin en önemli fuarı konumunda bulunan ‘19. HOSTECH by TUSİD’de Vectron Pos, Vectron Yazar Kasa ve El Terminallerinin yanı sıra, Vectron’un sektöre özel en yeni çözümleri olan ve şıklığıyla göz dolduran SteelTouch ve MobileXL’de görücüye çıkartıldı.

Ürünlerini çağın yenilikleri ile güçlendirip, güvenilir ve kalıcı çözümler üretmeyi kendine ilke edinen Omni, yüksek müşteri memnuniyetini, yaygın servis ağı, deneyimli teknik ekibi ve 365 gün 24 saat kesintisiz sunduğu satış sonrası destek hizmeti ile sağlıyor.

Omni A.Ş. Genel Müdürü Fırat Ertan, “Omni olarak, 1996 yılından bu yana yiyecek içecek sektörüne en yeni, en kaliteli çözümleri sunmaktan gurur duyuyoruz. Özellikle Vectron POS’ un dünyanın en gelişmiş, en güvenilir bütünleşik sistemi olma özelliği ve Omni’nin 7/24 sunduğu destek ile sektörün en iddialı ismiyiz. Ürünlerimizi, hızla gelişen sektörün taleplerini karşılaması için sürekli geliştirmeye çalışıyoruz. Bu yıl 19.’su düzenlenen ‘HOSTECH by TUSİD’ ziyaretçi görüşlerinin de bize bu yolda ışık tutacağına inanıyoruz” dedi.