Omni Şampiyonlar Liginde!

OMNI Galatasaray Stadyumu’nda Bir Başarı Hikâyesi Yazıyor

OMNI Galatasaray Stadyumu’nda Bir Başarı Hikâyesi Yazıyor

Sağladığımız teknoloji çözümleriyle müşterilerimizin başarı hikâyelerinin bir parçası olmaya devam ediyoruz. Bu hikâyelerden biri de Türkiye’nin en büyük futbol stadyumlarından Galatasaray stadyumunda yaşanıyor. Galatasaray Stadyumu’nda maç günlerinde 50 binin üzerinde coşkulu taraftar ağırlanarak, büyüleyici ve enerjik bir atmosferin keyfini çıkarmaları sağlanıyor. Futbolun kalbinin attığı bu özel mekânda yoğunluk ve heyecan her zaman zirvede. Galatasaray Stadyumu’nun yiyecek ve içecek tedarikçisi ASRI GIDA, öncü teknoloji çözümlerimiz sayesinde hem büfe hem catering organizasyonlarını, loca ve yeme-içme hizmetlerini, Şampiyonlar Ligi seviyesinde bir performans ve güvenilirlikle yürütüyor. Sadece birkaç saat içinde binlerce müşteriye hizmet verilmesi gerekebilen bu operasyonda sunmuş olduğumuz avantajları Genel Müdür Yardımcısı Sinan Erdoğan şu şekilde özetliyor:

  “Özellikle son derece yoğun ve heyecanlı geçen karşılaşma günlerinde operasyon hızı bizim için hayati öneme sahip. OMNI’nin hızlı ve güvenli ödeme işlemleri, siparişlerin hızlı bir şekilde alınıp hazırlanmasını ve müşterilere daha hızlı servis edilmesini sağlıyor, sıra bekleme sürelerini azaltıyor. Bu sayede hem işletmemizin operasyonel yükü hafifliyor hem de Galatasaray Stadyumu’na keyifli bir gün geçirmek taraftarın maç heyecanına olumlu bir katkıda bulunuyoruz. Sunduğu etkili çözümlerden dolayı da OMNI POS Sistemleri’ni tercih ediyoruz.”

Image

Tek bir cihazla hem sipariş hem de ödeme almak mümkün.

Image

Asrı Gıda Genel Müdür Yardımcısı Sinan Erdoğan

Kaliteden Ödün Vermeyen Hizmet Anlayışı

 OMNI POS Sistemleri, stok takibi, maliyet çıkarımı ve ürün farklarının belirlenmesi gibi kritik iş süreçlerini etkin ve doğru bir şekilde yönetmesine olanak tanıyor. Böylece, işletme verimliliği korunuyor ve müşteri memnuniyeti maksimize ediliyor. Aynı zamanda, ASRI Gıda’nın misyonu; müşteri güveni ve memnuniyetini ön planda tutarak, personel eğitimi ve gıda güvenliği çalışmaları ile yemek sektörünün kalite çıtasını sürekli yukarı çekmek. ISO 22000 Kalite Güvence Sistemi’ni eksiksiz bir şekilde uygulayarak, ulusal ve uluslararası kalite standartlarını yerine getiriyor.

Ürün ve Hizmetlerimizle İşletmenizde Fark Yaratıyoruz

Üstün hizmet anlayışı ve sunduğumuz teknolojik çözümlerle işletmenizin geleceğe güvenle bakmasını sağlıyoruz. İleri teknoloji sayesinde işletmenizdeki operasyonların kolaylaşmasını sağlayan çözümlerimiz, müşterilerinizin işletmenizden mutlu bir şekilde ayrılmasında size yardımcı oluyor. Sektöre özel sistemleri ve ölçeklenebilir yapılar sunması sayesinde de tüm işletmeler için özel çözümler üretebiliyoruz. Kusursuz müşteri desteğimizle de OMNI olarak, her zaman işletmenizin yanındayız.

Birlikte Daha Parlak Bir Geleceğe

OMNI olarak, sizin işletmenizde de aynı başarı hikayesini yazabileceğimize ve sektörünüze özel çözümler sunabileceğimize inanıyoruz. Yarının rekabet koşullarına hazırlanmak ve sizin için neler yapabileceğimizi öğrenmek adına, bizimle bugün iletişime geçin.