Omni, Sirha İstanbul 2021’de

Sektörün en kapsamlı buluşması olan Sirha, 18-20 Kasım tarihleri arasında Türkiye’deki 8. buluşmasına hazırlanıyor.

Sektör profesyonellerini bir araya getirerek yeni iş birlikleri kurulmasına imkan sunan Sirha İstanbul, bir yandan da düzenlediği konferanslar ve yarışmalar ile kapsamlı bir deneyim sunacak.

Omni ailesi olarak 25 yıllık deneyimimiz ile sizlerle tanışıp işletmenizin ihtiyaçlarına uygun çözümler sunabilmek için Sirha İstanbul’da biz de yerimizi ayırdık.

Standımızı ziyaret ederek ürünlerimiz hakkında daha ayrıntılı bilgi sahibi olabilirsiniz. Bizimle tanışarak, işletmenizi gerçek ihtiyaçlarına uygun ürün ve hizmetleri profesyonel ekibimizle birlikte belirleyebilirsiniz.

Siz değerli misafirlerimizi standımızı ziyarete bekliyoruz.

Omni olarak sunduğumuz bazı hizmet ve çözümler;

Vectron POS Sistemleri

200.000’in üzerinde kuruluşu olan Vectron’un dünyanın en gelişmiş bütünleşik POS sistemi, Omni’nin 7/24 servisi ile Türkiye ve Orta Doğu’da.

KumoPOS Bulut Sistemleri

Omni tarafından geliştirilen KumoPOS sayesinde alt yapı masrafları minimuma çekilir, satış ve ciro bilgileri gerçek zamanlı olarak raporlanır, gün içinde satılan ürünlerin takibi yapılır.

Arka Ofis Sistemleri

Omni tarafından geliştirilen Arka Ofis Sistemleri satış, stok, şube, gelir merkezi, müşteri raporlama ve takibi ile müşteri sadakat sistemlerini kapsamaktadır.

Ek POS Ürünleri

Omni, POS sistemlerinin yanı sıra işletmenizin ihtiyaçlarına uygun yazıcılar, ek donanımlar, sarf malzemeleri ve yazarkasa sistemleri sunmaktadır.