OmniDINER QR Menü ile Sıfır Kâğıt, Sıfır Temas

Artan kâğıt fiyatlarından etkilenmemek ve sağlık risklerinden korunmak için OmniDINER QR Menü yanınızda.

31 Ocak tarihine kadar başvurunuzu yapın, Omni Diner E-Menü uygulamasını 2 ay boyunca ücretsiz bir şekilde kullanın.

Sıfır Temas

Pandemi dönemi, müşterilerin hijyen konusunda daha hassas olmalarına neden oldu. Dolayısıyla müşterileriniz her gün onlarca kişi tarafından kullanılan kâğıt menülere dokunmak istemiyorlar. OmniDINER QR Menü sayesinde müşterilerinizin siparişlerini hem kolay hem de güvenli bir şekilde vermelerini sağlamanız mümkün.

Kâğıt Menü Masrafından Kurtulun

Son dönemlerde kâğıt fiyatlarındaki artış, basılı menülerin işletmeler için önemli gider kalemlerinden biri haline gelmesine neden oldu. OmniDINER QR Menü sayesinde menülerinizi dijital ortama aktararak bu masraftan kurtulmanız mümkün. Diğer bir yandan bu sayede işletmenizdeki kâğıt kullanımını azaltarak işletmenizin karbon ayak izini küçültebilirsiniz.

OmniDINER QR Menü Nasıl Çalışır?

OmniDINER QR Menü kullanımı için işletmenize özel bir QR kod oluşturur. Müşterinizin menünüzü kullanması için bu QR kodu akıllı telefonu ya da tabletiyle okutması yeterlidir. OmniDINER QR Menü herhangi bir uygulamanın yüklenmesine ihtiyaç duymaz, tamamen tarayıcı üstünde çalışır. Müşteriniz cep telefonu ya da tabletindeki tarayıcı ile menünüzü inceleyip siparişini verebilir.

OmniDINER QR Menü Daha Fazlasını Sunuyor

OmniDINER QR Menü’yü diğer dijital menü uygulamalarından ayıran en büyük özelliği, işletmenizin ihtiyaçları doğrultusunda özelleştirilebilmesi. OmniDINER QR Menü, talepleriniz doğrultusunda restoran otomasyon sisteminizin bir parçası haline getirilebilir.

OmniDINER QR ile E-MENÜ: “QR ile E-Menü” OmniDİNER’ın temel uygulamasıdır. İşletmenizin menüsü dijital hale getirilir. Müşterilerinizin akıllı cihazlarıyla işletmenin QR kodunu okutarak doğrudan işletmenizin menüsüne ulaşmasını sağlar.

OmniDINER Web Sipariş: İşletmenize ait web sitesi üzerinden paket ya da gel al sipariş alınmasını sağlar. Siparişlerinizi direkt olarak müşterilerinizden almanız sizi aracı yemek platformlarına komisyon ödeme zorunluluğundan kurtarır.

• OmniDINER Mobil Uygulama: İşletmenize özel mobil uygulama üzerinden paket ya da gel al sipariş alınmasını sağlar.

OmniDINER Sadakat Sistemi: Müşterilerinize özel hediye, indirim ve kampanyalar düzenlemenizi sağlar. Bu sayede müşteri sadakatiniz artar.

OmniDINER Vectron Ödeme Entegrasyonu: Müşterileriniz akıllı cihazlarıyla işletmenin qr’ını okutarak masadan sipariş verebilir ve ödemelerini yapabilirler. Bu modül Vectron sistemleriyle entegre çalışır.

Hemen Kaydolun, OmniDINER QR E-Menü’yü İki Ay Boyunca Ücretsiz Kullanın

OmniDINER QR Menü’nün işletmenize sunacağı imkânlarla tanışmak için herhangi bir bedel ödemenize gerek yok. 31 Ocak’a kadar kaydınızı yaptırın, OmniDINER QR E-MENÜ uygulamasını iki ay boyunca ücretsiz bir şekilde kullanın. İki ay sonunda hangi OmniDINER QR Menü modülü ile devam edeceğinize kendiniz karar verin.