Vectron Commander

VCommander; merkezden tüm şubelerinize uzaktan bağlanarak, idaresini sağladığınız bir arka ofis yazılımıdır. Merkezi Yönetim, Raporlama ve Data Transferi gibi üç ana işlevi vardır. Merkezi Yönetim ile fiyat ve menü değişiklikleri yaparak tüm terminallere göndermenizi, Raporlama ile Vectron satış noktası terminallerinden istediğiniz raporları manuel veya otomatik olarak merkezden almanızı, data transferi ile Muhasebe, Stok Kontrol gibi arka ofis programlarına MS Excel, HTML veya .txt formatında otomatik veri göndermeyi sağlar. Özellikle zincir işletmelerde ihtiyaç duyulan işletmeler arası konsolide raporlar üretir.

Standart Özelliklerine Git

Avantajları

Zincir işletmelerde menü tanımlama, personel tanımlama, indirim oranları gibi fonksiyonları merkezîleştirerek güvenli bir sistem oluşturur.

Zincir işletmelerde işlerin tek tek yapılmasını önleyerek, işletmelere hız kazandırır. Çift yönlü bağlantı ile gece tüm mağazalara bağlanarak Z raporu alır, Satış Noktası terminallerini sıfırlar, mağazada yapılması istenen değişiklikleri aktif eder.

İşletmelerde yapılabilecek olası hataları önler. Örneğin; işletmede uygulanacak bir indirimin her şubede aynı gün, aynı saat ve aynı dakikada uygulanmasını sağlar.

Yetki seviyeleri yönetimi sayesinde kullanıcıların sadece kendi sorumluluk ve yetkileri dahilinde olan bilgilere ulaşmasını sağlar, yetki sahibi olmayan kişilerin bilgilere ulaşmasını engeller.

Zincir işletmeler için ürettiği 80’i aşkın konsolide rapor ile merkez yönetimin önünü sağlayarak, zamanında ve sağlıklı kararlar almasını sağlar. Kullanıcı taleplerine göre özel raporlar oluşturulmasına izin verir.

Logo, Link, Microsoft Axapta, Nebim, Netsis, SAP vb. türü arka ofis uygulamaları ile sağladığı tam entegrasyon sayesinde işletmelerin verimli çalışmasını sağlar. Tüm satış bilgilerini MS Excel, HTML, txt formatlarında istenen yere aktarır.

Vectron POS Journal Report;

Vectron POS Journal Report; Vectron satış noktası terminallerinde yapılan tüm hareketleri değişik kriterlere göre incelemek ve raporlamak için geliştirilmiş olan bir sorgulama programıdır. Vectron Commander Merkezi Kontrol Sistemi’ne ilave bir modül olarak sunulmaktadır. Bu modülün amacı, kasa üzerinden açılan her hesaba, içerisindeki ürün detayları, garson/kasiyer bilgisi, indirim bilgileri gibi tüm detaylara ulaşmanızı sağlamaktır. Ayrıca, tüm bu alanlara göre sorgulama ve filtreleme yapmanıza olanak verir. Bu veriler MS Excel, MS Word, Crystal Report, txt gibi formatlara aktarılabilir. 

Avantajları

Geçmişe dönük tüm hareketleri inceleme imkânı verir.

Dakika dakika sistemdeki iptal, iade, indirim gibi yetkiye bağlı işlemlerin kimler tarafından ne zaman yapıldığı ile ilgili verileri sunar.

İstenilen ürünün belirtilen zaman aralığındaki tüm hareketlerini döker.

Hesapları kişi sayısı, toplam tutar, transfer tutarı, açılış kapanış saati gibi kriterlerde listeler ve içeriklerine ulaşır. (Örneğin öğle servisinde saat 14:00’e kadar kasiyerinizin hangi masalara sipariş iptali yaptığını görebilir, bu masaların saat kaçta açıldığını, hangi garsonların saat kaçta ürün girişi yaptığını, iptal etmeye sebep olan garsonun kim olduğunu bulabilirsiniz.)