YOTEL’den OMNİ Farkıyla Yenilikçi ve Özgün Bir Konaklama Deneyimi!

 

 

 

 

YOTEL’den OMNİ Farkıyla Yenilikçi ve Özgün Bir Konaklama Deneyimi!

Ürünlerimizi ihtiyaçlar doğrultusunda sürekli geliştirirken, POS sistemlerimiz ile çözüm ortağı olmaya devam ediyor; yeni havalimanın gözdesi YOTEL’in benzersiz yolculuğuna şahit oluyoruz:

Londra, Amsterdam, Paris, New York, Boston, San Francisco ve Singapur’da faaliyet gösteren YOTEL’in İstanbul Havalimanı’nda biri hava tarafı, diğeri kara tarafı olmak üzere iki adet oteli bulunuyor.Birinci sınıf lüks seyahat konseptinden ilham alarak tasarlanmış olan YOTEL ile misafir odaklı bir yaklaşım ve lüks otel deneyimi yeniden tanımlanıyor. YOTEL, küçük ve akıllı alanlarda ortak çalışma, toplantı, sosyal etkileşim ve egzersiz alanlarını bir araya getirerek benzersiz bir topluluk ortamı sunuyor. Gençleştirici yağmur duşları, SMART TV’ler ve çoklu güç ve USB noktaları gibi özelliklerle donatılmış odalarında konuklarına unutulmaz bir konaklama deneyimi yaşatıyor.

 

 

 

 

 

 

Image

 

 

 

 

 

Kahvaltıyla güne başlanabilen, gündüzleri ve akşamları sandviçten Türk yemeklerine çeşitli lezzetleri barındıran YOTEL’in restoranı Komyuniti ise; havalimanında sıcak yemek servis özelliği ile biliniyor. Zengin mönüsünde alkollü – alkolsüz içeceler de bulunan Komyuniti, geceleri harika müzikleri ve rahat ortamıyla bir sosyalleşme merkezine dönüşüyor. Havalimanında yaşanan bu benzersiz deneyim, konukların unutulmaz anlar yaşamasını sağlarken, YOTEL’in sıcak misafirperverliği ve eğlenceli atmosferine damga vuruyor.

 

 

 

 

 

 

YOTEL Komyuniti Restoranı için İdeal Çözüm: OMNİ POS Sistemleri

Komyuniti’nin restoran operasyonunu daha verimli bir şekilde yürütmesini sağlamak için sunduğumuz çözümlerle, başarılarını daha da yukarı taşıyoruz. Restoranı daha etkili ve çabuk bir şekilde yönetmek; hızlı ve kolay sipariş yönetimi, stok takibi ve QR Menü gibi özelliklerimizle artık mümkün. Ayrıca, detaylı raporlama ve analiz özelliklerimiz ile işletme; performansını daha yakından takip edebiliyor ve stratejik kararlar alabiliyor.

Özellikle YOTEL Komyuniti Restoranı gibi hızlı tempolu ve yoğun işletmeler, Omni POS Sistemleri sayesinde, verimli ve güvenilir bir hizmet elde ediyorlar. Operasyon süreçleri optimize olurken, müşteri memnuniyetinin artması ise bir diğer önemli nokta. Bu sayede işletme verimliliğini maksimum seviyede tutarken, aynı zamanda kolay sipariş ve rekabet avantajı açısından ideal çözüm.

YOTEL Komyuniti ekibi OMNİ POS Sistemleri ile çalışmaktan son derece memnun. Sunmuş olduğumuz çözümlerden uzun vadede de verim aldığını belirtiyor. OMNİ POS Sistemleri ile Komyuniti’nin başarısı daha da yükseliyor!

 

 

 

 

 

 

OMNİ A.Ş

1996’dan beri POS Teknolojilerinde Lider
Tüm hakları saklıdır.