25. Yılımızı Gururla Kutluyoruz!

OMNİ A.Ş. olarak 1996 yılında yola çıktığımız günden bugüne tam 25 yıl geçti. Hiç durmadan çalıştığımız, ürettiğimiz 25 yılda yeme içme sektöründeki değişimi sizlerle birlikte takip ettik. Büyük teknolojik gelişimlere şahit olduğumuz son çeyrek asırda değişimi restoran, cafe, pastane, dernek, kahve zincirleri, gece kulüpleri, oteller, okul kantinleri vb. yiyecek içecek işletmelerine taşıdık ve öncüsü olduğumuz POS Otomasyon Sistemlerini sizlerle buluşturduk.

Bugün OMNİ A.Ş. olarak sektördeki liderliğimizi sürdürüyor, son 25 yılda gerçekleştirdiğimiz sayısız POS sistemi kurulumuyla tecrübelerimizi iş ortaklarımızın ticari başarısı için kullanıyoruz.

Gelin, gururla geçirdiğimiz son 25 yılı şirketimizin kurucusu ve genel müdürü Sayın Fırat Ertan’dan öğrenelim:

“Öncelikle bu satırları en az bizler kadar heyecanla okuyan tüm iş arkadaşlarıma ve değerli iş ortaklarımıza teşekkür ederek sözlerime başlamak istiyorum. Omni, 1996 yılında bir limited şirket olarak kurulduğunda, zaman içerisinde Türkiye’nin en büyük POS Sistem sağlayıcısı olacağına inanarak yola çıkmıştık. 25 yılın her gününü bu hedefe ulaşmak için titizlikle geçirdik. Ortak değerlerimiz olan ticari ahlak, güvenilirlik, müşteri odaklılık, mükemmel hizmet, kalite, sürekli iyileştirme ve yenilikçilikten hiç uzaklaşmadık.

1999 yılında; bugün Türkiye, Kıbrıs, Türki Cumhuriyetleri ve Ortadoğu’da dünya pos pazarının en büyük bütünleşik sistem üreticisi olan Alman kökenli Vectron AG’nin Türkiye’deki tek yetkili distribütörü olduk. 2002 yılında ise kendi bünyemizde geliştirdiğimiz ilk yazılım olan OmniStock’u pazara sunmanın gururunu yaşadık. 2004 yılında bildiğiniz gibi sektörümüzde e-dönüşüm süreci başladı ve Omni olarak biz aynı yıl Vectron Partner ürünümüz Vario ile Maliye Bakanlığı’ndan Yazar Kasa onayı aldık.

2007‘den itibaren kendi bünyemizde geliştirdiğimiz bugün pek çok zincir işletme tarafından raporlama ve veri görüntüleme için kullanılan NovaLook yazılımını, daha sonra NovaStock Stok Kontrol Sistemini, aynı yıllarda Vectron’un MobilePro El Terminalini, Vario II ve POSTouch serilerini ürettik ve satışa sunduk.

Beni en çok heyecanlandıran lansmanımızın ne olduğunu sorarsanız cevabım kesinlikle KumoPOS olur! Bulut teknolojisini POS otomasyon sistemleri ile buluşturarak kurulum maliyetlerini neredeyse sıfıra indirdiğimiz KumoPOS Bulut POS Sistemi, bugün pek çok işletme tarafından %100 müşteri memnuniyeti ile kullanılıyor.

Elbette 2020 yılı hepimiz için zorlayıcı bir yıl oldu. Ancak pandemi sürecinde dahi müşterilerimizin faaliyetlerine devam etmesi için geliştirdiğimiz bir çözüm sunabildik. Pandemi döneminde restoran işletmelerinin kahramanı olan OmniDiner Müşteri Sadakat ve Sipariş yazılımını ve OmniPay Mobile sistemlerini kullanıma açarak uzaktan sipariş ve temassız menü devrini başlattık.

Çağın yeniliklerini yakalayıp sektörümüz için en iyi çözümleri geliştirmek bizim tarihimizde var! 25 yılda edindiğimiz bilgi ve tecrübeyi uzun yıllar boyunca sizlerle paylaşacağımız ve geleceğe taşıyacağımız nice çeyrek asırlara! “

Siz de işletmenizde Omni Vectron POS Sistemleri’ni tercih edin, şubelerinizi profesyonel donanım ve yazılımlarla yönetin! Detaylı bilgi için bizi 444 66 64 numaralı telefondan arayabilir veya sales@omni.com.tr adresine mail atabilirsiniz.