TGI Friday’s Türkiye’ye Döndü, Yeniden OMNİ’yi Tercih Etti!

Amerika’nın ünlü restoran zinciri TGI Friday’s 15 yıl sonra yeniden Türkiye’de!

Bağdat Caddesi’ndeki merkez şubesine lezzet tutkunları ile buluşmaya başlayan TGI Friday’s, 15 yıl önce olduğu gibi POS Sistemleri seçiminde yine OMNİ’yi tercih etti.

Berker Sohtorik’in genel müdürlüğünü yaptığı Drink Gıda, TGl Friday’s’ı tekrar Türkiye’ye getirdi. İlk çıkış noktası olarak Bağdat Caddesi’nde bir şube açıldı. Ardından Ataşehir ve Florya’da da birer şube gündemde. 15 yıl önce Türkiye’den ayrılan TGl Friday’s’in tekrar dönmüş olması sevindirici, restoranın fanatik müdavimleri olduğu biliniyor, onlara müjdeyi verelim istedik.

Gelin, bu mutluluk veren haberi TGI Friday’s’in Genel Müdürü Berker Sohtorik’ten dinleyelim:

15 Yıl Sonra, Tekrar OMNİ’yi Tercih Ettik!

TGI Friday’s, Türkiye Pazarı’na yabancı bir marka değil esasen. Bizler sizleri, sizler de markamızı çok yakından tanıyorsunuz. 15 yıl önce Türkiye’de hizmet vermeyi üzülerek sonlandırmış olsak da yeniden Türkiye’de faaliyet göstermeye başladığımız için mutluyuz. Türkiye’de bulunduğumuz dönemde POS Otomasyon Sistemleri için OMNİ’yi tercih etmiştik. O dönemde tüm işlerimizi Omni-Vectron üzerinden sorunsuzca gerçekleştirdiğimiz için geri döndüğümüzde de tercihimiz yine OMNİ oldu. Bağdat Caddesi’nde açılan ve Ataşehir’de açılacak olan şubemizde 15 yıl sonra tekrar OMNİ POS Sistemi’ni kullanacağız. 

Diğer yandan kısa süre içerisinde hızla şubeleşmek istediğimizden, tüm TGI Friday’s şubelerini merkezden sıfır hata ile yönetmek için iyi bir yazılıma ihtiyaç duyduk. Arka ofis programları için de tercihimiz OMNİ oldu. Nova Arka Ofis Sistemleri’nin tüm bileşenlerini kullanacağız. NovaSTOCK’u stok ve maliyetlerimizi en doğru şekilde takip edebilmemiz için tercih ettik.

NovaLOOK’u konsolide raporları hızlı ve hatasız olarak oluşturmak ve veriler ışığında doğru kararlar verebilmek için kullanacağız. NovaCONNECT ile de ERP sistemimiz olan, Logo’yu POS Sistemimize entegre edeceğiz.”

OMNİ A.Ş. olarak biz de TGI Friday’s ile 15 yıl sonra yeniden buluştuğumuz için mutluluk duyduk. Yeniden hoş geldiniz!

Siz de işletmenizde Omni-Vectron’ u tercih edin, işletmenizi profesyonel POS ve Nova Arka Ofis Sistemleri ile yönetin! Detaylı bilgi için bizi 444 66 64 numaralı telefondan arayabilir veya sales@omni.com.tr adresine mail atabilirsiniz.