Azur Yeniköy de Omni Vectron diyor.

Boğazın kıyısında deniz ürünleri tutkunlarını bekliyor.

Adını denizin maviliğinden alan, denize dair ne varsa aynı çatı altında buluşturan ve geçtiğimiz yıl hizmet vermeye başlayan AZUR Yeniköy, modern ambiyansı, iştah kabartan yemek ve mezeleriyle Yeniköy’ün en gözde mekanlarından biri olarak karşımıza çıkıyor. Misafir memnuniyetine gösterdiği özen, kaliteli ve güler yüzlü servisiyle kutlamalar ve iş yemekleri için şık bir ambiyans sunan bu seçkin restoran, deniz mahsulleri sevenlerin bir numaralı tercihi!

Huzur veren bir mekan

Öğlen ve akşam yemeklerinde ziyaret edebileceğiniz Azur Yeniköy’ün iç mekân tasarımı da yemekleri kadar başarılı. İllüstratör Sedat Girgin’in denizi çağrıştıran eserleri restoranın duvarlarını süslüyor. Boğaza karşı keyifli bir yemek isteyenler bahçe bölümünde, denizin dinginliğini anımsatan özenle dekore edilmiş bir ortamda sakin bir yemek tercih edenler ise restoranın iç bölümünde zaman geçirebiliyorlar. Mekânın tasarımındaki incelikli çalışma misafirlerinden tam puan alıyor.

Sadece lezzet yeterli değil

Azur Yeniköy’ün konuklarına sunmak istediği hizmet sadece yemeklerinin lezzetinden ibaret değil. Restoran, kendilerini ziyaret eden konuklarının hem leziz yemekler yemelerini hem de Azur Yeniköy’de keyifli bir zaman geçirmelerini istiyor. Bu sebeple mutfağa gösterdikleri özeni restoranlarındaki her noktaya gösteriyorlar. Azur Yeniköy en büyük amaçlarının, misafirlerinin restoranlarından ayrılırken tam anlamıyla memnuniyet hissetmeleri olduğunu belirtiyor ve bu amaca yönelik pek çok konuda titizlikle çalışıyor.

Hız ve pratiklik çok önemli, Omni bize bunu sağlıyor

Azur Yeniköy’ ün, Omni Vectron’u tercih etme sebeplerinden ilki, işletmenin restoranlarında yemeklerin lezzeti kadar hijyen, dekorasyon, çalışanların tutumu gibi pek çok önemli ayrıntıya dikkat ediyor olmaları.

İşletme, gelen misafirlerinin bekleme süresinin de minimum düzeyde olmasına dikkat ediyor. Restorana giren birinin menüyü alana kadarki bekleme süresi, menü geldikten sonra sipariş vermek için bekleme süresi, siparişinin masaya gelme süresi ve son olarak hesabı öderken harcadığı süre… Azur Yeniköy’e göre hız çağında yaşadığımızdan bunlardan herhangi biri olağanın üzerine çıktığında insanlarda doğal olarak bir huzursuzluk oluşuyor. Günümüz insanı için zaman çok değerli olduğundan, işletmenin öncelikli hedefi bu süreleri minimize etmek.

İşin mutfak ve servisle ilgili olan kısmı Azur Yeniköy’ün oldukça başarılı olduğu bir alan, ödeme kısmındaki pratikliği ise Omni’ye borçlu olduklarını ifade ediyorlar. Kullandıkları Vario II 12″ işlemleri hızlı bir şekilde halletmelerini sağlarken, POS sistemlerinin güvenli bir şekilde çalışması bir işletmeye güven veriyor. NovaStock sistemini de kullanan Azur Yeniköy, bu yazılım sayesinde kolaylıkla anlık stok takibi yapabiliyor.

Ayrıca işletme ihtiyaç duydukları her an Omni Vectron teknik destek ekibine 7/24 ulaşabilmenin güven verici olduğunu belirtiyor..