En İyi Lokanta Programı Nasıl Seçilir?

Cafe bar veya restoran işletmecisiyseniz işletmeniz için iyi bir lokanta programı seçmek sizin için zorlayıcı olabilir. Yatırım yaparak kurduğunuz sistemin yıllarca sorunsuz olarak çalışması, donanımlarının yoğun kullanıma dayanıklı olması sizin için olmazsa olmaz kriterlerden yalnızca birkaçı olmalı.

Restaurant Sistemleri Seçilirken Nelere Dikkat Edilir?

Lokanta programı veya diğer adıyla restoran sistemleri seçerken dikkat etmeniz gereken pek çok nokta vardır. Öncelikle seçeceğiniz tedarikçinizin sektördeki bilgi ve deneyimini sorgulamalısınız. Ne yazık ki POS sektöründe güçlü donanımlara sahip ve nitelikli yazılımlar sunabilen pek az firma bulunuyor. Mutlaka donanımların servis ömrünün ortalama kaç yıl olduğunu sormalı, yoğun kullanım gerektiren restoran sektörüne uygun mudur değil midir, öğrenmelisiniz.

Diğer yandan, seçeceğiniz lokanta programı kullanışlı bir ara yüze sahip mi, garsonlarınız sistemi kolaylıkla yürütebiliyor mu diye düşünmeli ve sistemi bu açıdan değerlendirmelisiniz. Karmaşık, size göre düzenlenemeyen bir yapıya sahip programlar servis hızınızı yavaşlatabilir.

Omni olarak işletmenizin ihtiyaçlarını belirliyor, hangi restoran otomasyon sisteminin sizin için uygun olacağını biliyoruz.

Sektöre özel olarak geliştirilmiş yazılım ve donanımlarla restoran, fast food, pastane, kahve zinciri, otel, gece kulübü, dernek veya okul kantini işletmelerinin POS çözümlerinde seçkin markalara hizmet veren Omni, size en iyi restoran otomasyon sistemini sunmak için hazır. Bizi hemen arayın veya web sitemiz üzerinden iletişim formumuzu doldurun, size en kısa sürede dönüş yapalım.