BU YAZ TÜM EĞLENCE ÇEŞME’DE FLY-INN BEACH’İN KANATLARI ALTINDA BAŞLIYOR.

Birbirinden farklı plajları, barları, yiyecek – içecek çeşitleri ile Çeşme’nin en güzel koylarından birinde konumlanan Fly-Inn Beach’de spordan sanata, müzikten dansa birbirinden farklı aktiviteleri ‘’Beach Club’’ konseptine yeni bir soluk getiriyor.

Her tatil anlayışına uygun bir plaja sahip olan Beach’ de 3 farklı konseptte alan mevcut. Kafa dinleyip kitabınızı okuyabileceğiniz, sakinlik arayanlar için özel olarak tasarlanan Relax Beach’de arkanıza yaslanıp rahatlayabilir, denizin, güneşin ve sakinliğin tadını çıkarabilirsiniz. Çocuklar için özel tasarlanan Kid Friendly Beach’ de çocuklar rahatça koşup oynayabilir ve çeşitli aktivitelere katılabilirler.

Fly-Inn partileri ve ünlü DJ’lerin konuk olacağı festivaller ile İbiza, St. Tropez, Miami ve Mikanos gibi dünyanın popüler plajlarındaki eğlenceleri Çeşme’ye taşıyan Party Beach’ de yaz boyu saat 17:00 den itibaren eğlencenin tadına varabilirsiniz.

Aperatif menüsü, dünya mutfağından sunulan örnekleri, vejetaryenler için seçenekleri, mevsim meyvelerinin bulunduğu sağlıklı barı, pideleri, gözlemeleri, midye dolması, haşlanmış mısırı ve odun fırını pizzasıyla size sonsuz seçenek sunan Fly-Inn Beach Club, Omni Vectron POS Sistemlerini kullanarak yoğun müşteri kitlesine daha iyi hizmet vermeyi hedefliyor.

Hem sabit, hem de mobil terminal kullanan Fly-Inn Beach Club’ın sahibi Hakan Dalokay’ ın kendi gibi başarılı bir mimar olan oğlu Vedat Ali Dalokay, “Tüm sezon müşterilerimize kusursuz hizmet vermeyi amaçladığımız işletmemizde, Omni Vectron POS sistemleri sayesinde daha hızlı ve kaliteli servisimiz ile müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkaracağımıza inancımız tam. Bir eğlence mekanı olmamız dolayısı ile de Omni’den 7/24 aldığımız destek, servisimizin aksamaması için çok önemli” dedi.

Omni A.Ş. Satış ve Müşteri İlişkileri Yöneticisi Sevan Ohanyan ise “Omni olarak işletmelere Vectron POS yazılım ve donanımını birlikte sunarak sorunsuz işleyen otomasyonlar sağlıyoruz. Fly-Inn Beach gibi işletmelerde su geçirmez, çalışma ortamına göre sıcaklıktan etkilenmeyen dayanıklı bir donanım olması sistemin daha uzun ömürlü olmasını sağlıyor.’’ dedi

Hizmet kalitesi ve güvence konusunda da yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan Omni, bu başarıyı deneyimli teknik ekibi sayesinde, 365 gün 24 saat kesintisiz sunduğu satış sonrası destek hizmeti ile sağlamaya devam ediyor.