OMNİ VE PROFİLO ÖDEME SİSTEMLERİNDEN RESTORAN SEKTÖRÜNE ÖZEL ÇÖZÜMLER!

GİB Mevzuatına Uygun – 7X24 Entegre Çalışma – Yüksek Hız

Restoran otomasyon sektörünün öncülerinden Omni A.Ş. ve 30 yılı aşkın süredir ödeme sistemleri sektörünün lider kuruluşlarından Profilo Ödeme Sistemleri; uzun yıllardır cafe/bar, restoran ve fast-food zincirlerinin ihtiyaçlarına yönelik entegre birçok çözümü hayata geçirmişlerdir.

Şimdi de mevcut iş birlikteliklerini, sektördeki tüm işletmelere yönelik olarak hazırladıkları çözüm paketleri ile devam ettirmektedirler. Omni ve Profilo Ödeme Sistemleri, hazırladıkları bu iki farklı paket ile kullanıcılarına hızlı, uçtan uca çözüm sunarlarken; kullanıcı deneyimi performansını ve müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı hedeflemektedirler.

Paketlerin ilki; büyük ölçekli ve şubeleri olan işletmelere yönelik Omni Vectron – Profilo 3″ Yazıcılı Endüstriyel Yazarkasa Çözüm Paketi’dir. Bu paket, GMP3 ve TSM entegrasyonu sayesinde masada, kapıda ve kasada yazarkasa ile entegre hızlı ve etkin iş akışı sağlamaktadır.

 

İkinci paket ise küçük ve orta ölçekli cafe/bar ve restoranların ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayan, en uygun fiyatlı çözümü kullanıcısıyla buluşturan Omni Duratec – Profilo Yeni Nesil Yazarkasa POS Çözüm Paketi‘dir.

 

Birbiriyle uyum içinde çalışan entegre bileşenlerin tek bir pakette yer aldığı çözümler, kullanıcılarına büyük kolaylıklar sağlıyor.

Her iki çözüm de; ödeme işlemlerinin hem kasada, hem de TSM entegrasyonu sayesinde masada tamamlanmasını sağlamaktadır. Ayrıca el terminali, terazi, fatura yazıcı gibi modüller ile de entegre olarak çalışabilmektedir.

Omni A.Ş. yıllardır sahip olduğu mali onaylı sistem tecrübesini, sektörde öncü bir firma olan Profilo Ödeme Sistemleri ile iş birliği yaparak yeni nesil yazarkasa uygulamasını sorunsuz şekilde gerçekleştirmeye devam etmektedir.