BEYTİ YENİ NESİL GEÇİŞİNİ OMNİ VECTRON İLE TAMAMLADI

“Yarım Asırdır Etin Sanata Dönüştüğü Yer” Beyti Restoran, Omni Vectron ile Devam dedi…

1945’te Küçükçekmece’de başlayan Beyti’nin yolculuğu günümüzde Florya’da 450 kişilik geleneksel Osmanlı-Türk mimarisi ve motifleriyle bezenmiş binasında sürmektedir. 10 salon 3 teras ve 5 mutfaktan oluşan restoran, çok farklı davet ve toplantılara ev sahipliği yapmakta.

Zaman zaman kralları, başbakanları, film yıldızlarını ve dünya sosyetesini ağırlayan, bununla birlikte 450 kişiye aynı anda hizmet verme kapasitesi olan işletmede tüm personel kusursuz bir servis ve mükemmel bir ortam yaratmak için çalışıyor.

Titiz ve özenli servise büyük önem veren işletme yetkilileri, verdikleri hizmetin her zaman müşterilerine kolaylık ve konfor sağlamasına da özen gösteriyor. Aynı özeni işletmelerindeki POS sistemleri için de göstermeyi ihmal etmiyorlar.

20 yıl önce Omni POS Sistemleri ile tanışan Beyti Restoran, Şubat ayında Omni Vectron ile hem sistemini yeniledi hem de Yeni Nesil Yazarkasa geçişini gerçekleştirdi.

İşletme Sahibi Beyti GÜLER “Omni ile yıllardır süregelen işbirliğimizi Yeni Nesil Geçişi ile taçlandırırken, sistemimizi de yenileme fırsatı bulduk. Omni satış ekibinin bilgi, deneyimleri ile kesintisiz verdikleri teknik destek sayesinde sorunsuz bir geçiş aşaması yaşarken, Omni ile çalışmanın doğru bir karar olduğunu bir kez daha görmüş olduk” dedi.

Omni Satış ve Müşteri İlişkileri Bölümü Yöneticisi Sevan OHANYAN ise; “Özellikle büyük işletmelerde sektörde farkımızı ortaya koyuyoruz. Vectron POS’un dünyanın en gelişmiş, en güvenilir bütünleşik sistemi olma özelliği ve Omni’nin 7/24 sunduğu destek, tercih sebebi olmasındaki en önemli etkenler. Beyti ile yaptığımız iş birliğinden dolayı mutluyuz” şeklinde konuştu.

Omni-Vectron POS Sistemleri, bütünleşik bir sistem olma özelliği ile sorunsuz POS otomasyonları sunarak sektörde öncü konumunu sürdürmeye devam ediyor.