“Butikten Büyümeye: Salt Fried Chicken”

OMNI olarak, sağladığımız teknoloji çözümleriyle müşterilerimizin başarı hikâyelerinin bir parçası olmaya devam ediyoruz. Bu hikâyelerden biri de yolculuğuna butik bir işletme olarak başlayıp bugün Türkiye’de Bağdat Caddesi, Maslak 1453, Kadıköy, Beşiktaş / Akaretler ve Beşiktaş / Barbaros olmak üzere beş; yurt dışında ise dört şubeyle hizmet veren ve Türkiye’de “fried chicken” konseptinin öncülerinden olan Salt Fried Chicken.

Lezzetlerini İstanbul Ataşehir’de bulunan 1.000 metrekarelik genel merkezinde günlük malzemelerle hazırlayan Salt Fried Chicken, geri dönüştürülmüş ve geri dönüştürülebilir malzemeler kullanarak da çevreye doğanın korunması için üstüne düşen görevi yerine getiriyor.

Salt Fried Chicken, sadece kendine özgü tariflerle ortaya çıkardığı yemekleriyle değil, müşterilerine yaşattığı benzersiz tecrübeyle de ön plana çıkan bir marka. Her modern işletme gibi Salt Fried Chicken da bu tecrübeyi yaratmak için teknolojiden faydalanıyor. Instagram, Twitter ve TikTok gibi sosyal medya platformlarını son derece aktif kullanan Salt Fried Chicken, dijital araçlarla müşteri memnuniyeti yaratma uygulamalarını mağazalarına da taşıyor. Bu alanda da tüm müşteri süreçlerini daha akıcı ve hatasız hale getiren OMNI’nin teknoloji çözümlerini tercih ediyor.

Salt Fried Chicken işletme müdürü Yusuf Talha Turan OMNI ile yaşadıkları tecrübeyi şöyle özetliyor:

“Salt Fried Chicken, büyümekte olan bir marka. Butik bir işletme olarak başladığımız yolculuğumuza bugün İstanbul’da beş, yurt dışında ise Katar, Kuveyt, Bağdat ve Umman’daki dört şubemizle devam ediyoruz.

Başarımızın arkasındaki en büyük itici güç ise koşulsuz müşteri memnuniyetine olan inancımız. Bizim için müşteri, her zaman haklıdır ve hiçbir müşteri, işletmelerimizden mutsuz ayrılmamalıdır.

İşte bu noktada OMNI tarafından sağlanan teknoloji çözümlerinin, müşterimizin işletmelerimizden mutlu bir şekilde ayrılmalarında bize faydası çok büyük. OMNI’nin hızlı ve hatasız sipariş yönetimi, özelleştirilebilir menü yönetimi, raporlama ve analiz gibi teknoloji çözümleri sayesinde işletmelerimizdeki günlük operasyonları çok daha verimli bir şekilde gerçekleştirebiliyor ve geleceğe dair planlamalarımızı güvenilir veriler ışığında yapabiliyoruz.”

 

OMNI Çözümleriyle Müşterileriniz Daha Mutlu

Bir işletmenin en değerli varlığının mutlu müşteriler olduğunun farkındayız. Bu yüzden OMNI olarak işletmenizdeki her türlü sürecin pürüzsüz bir şekilde ilerlemesini sağlayacak çözümler üretiyoruz. Sunduğumuz çözümlerin modüler olması sayesinde de büyümekte olan işletmelere ölçeklenebilir teknolojik altyapılar sunarak etkili çözümler üretiyoruz.

Salt Fried Chicken markasının günlük operasyonlarında anahtar rol oynayan OMNI POS Sistemleri, işletmenin sorunsuz bir operasyon sürdürmesini sağlıyor. OMNI’nin sunduğu teknoloji çözümlerinin işletme ihtiyaçlarına göre özelleştirilebilmesi ve ölçeklenebilir olması da özellikle Salt Fried Chicken gibi büyümekte olan markalara avantajlı ve etkili çözümler sunulmasını sağlıyor.

 

 

 

İşletmenizin başarısındaki anahtar sizsiniz. OMNI çözümleriyle işletmenizdeki operasyonların verimliliğini artırarak sadece işinize odaklanın. Günlük operasyonlardaki detayları OMNI çözümleri halletsin.