Havelka’nın İlerlemesinin Arkasındaki Güç: OMNI’nin Teknolojik Çözümleri

OMNI, Sunduğu Altyapı Çözümleriyle İstanbul’un Gençler Tarafından Sevilen Mekânlarından Havelka’nın İşletme Operasyonlarındaki Verimliliği Artırıyor.

OMNI A.Ş olarak, sunduğumuz yenilikçi teknoloji çözümleri sayesinde müşterilerimizin işlerini bir sonraki seviyeye taşımasına yardımcı olmanın gururunu yaşıyoruz. Bugünkü başarı hikâyemiz, genç ve enerjik atmosferiyle tanınan, İstanbul’un sevilen mekânlarından Havelka. 2000 yılında faaliyete geçen Havelka, günün her saatinde gençlerle dolup taşan, dinamik ve canlı bir ortam sunuyor. İstanbul’da Caddebostan, Bağdat Caddesi ve Hilltown AVM olmak üzere üç şubesiyle hizmet veriyor ve lezzetli menüsü ile gençlerin vazgeçilmezi haline gelmiş durumda.

Siparişler Çok Daha Hızlı ve Hatasız

Havelka, geniş ve zengin menüsünde alkollü içeceklerden, kızartma tabaklarına, burgerlere ve birbirinden lezzetli atıştırmalıklara kadar pek çok seçeneğe sahip. Hızla büyüyen marka, OMNI’nin POS (Point of Sale) Sistemleri sayesinde işletme operasyonlarını daha verimli, hızlı ve hatasız bir şekilde gerçekleştiriyor. Garsonlar, kullanıcı dostu arayüzümüz sayesinde siparişleri kolayca alıyor ve bu siparişler doğrudan mutfağa iletiliyor. Bu, sipariş hatalarını asgari düzeye indirirken, müşteri memnuniyetini artırıyor.

İleri Teknoloji Sayesinde Operasyonel Süreçler Sadeleşiyor

Havelka, OMNI teknolojileriyle müşteri memnuniyetini artırıyor.

OMNI’nin Yazar Kasa Entegrasyonu, e-Adisyon ve Stok Yönetimi çözümleri, Havelka’nın sipariş performansını en üst düzeye getiriyor ve israfı azaltıyor. Ayrıca, Havelka, menülerini OMNI POS Sistemleri ile kolayca yönetebiliyor; özel teklifler, yeni ürünler veya fiyat güncellemeleri gibi değişiklikler anında yapılabiliyor. Bu esneklik, Havelka’nın müşteri taleplerine hızla yanıt vermesini ve rekabetçi pazarda ayakta kalmasını sağlıyor.

Havelka’nın İşletme Yöneticisi Ali Ülkü, OMNI çözümlerinin işletmeye sağladığı katkıları şöyle anlatıyor:

Ali Ülkü Havelka İşletme Yöneticisi

“OMNI POS Sistemleri, işletme verilerini toplamamızı ve analiz etmemizi kolaylaştırıyor. Verilere dayalı kararlar alarak işletmenin verimliliğini artırabiliyoruz. Havelka olarak büyüme hedeflerimiz doğrultusunda ölçeklenebilir çözümler sunulması bizim için oldukça önemli. Yeni şubeler açtıkça veya iş büyüdükçe, sistemimizi mevcut ihtiyaçlara göre genişletebiliyoruz Bu POS sistemi sayesinde işletme maliyetlerini azaltıyor, operasyonlarımızı daha verimli hale getiriyor ve müşteri memnuniyetini en üst seviyeye taşıyoruz. Bu sistem, işletmemiz için en önemli vazgeçilmezlerden.”

Teknoloji ile Büyüyün

İşletmenizin operasyonel verimliliği ve müşteri memnuniyetini artırma amacı taşıyan modüler ve özelleştirilebilir teknoloji çözümleri sunuyoruz. OMNI POS Sistemleri, günlük işletme operasyonlarınızı sorunsuz ve etkili bir şekilde gerçekleştirmenize yardımcı olurken, etkili ofis otomasyon çözümlerimiz sayesinde de işletmenizin tüm süreçleri hızlanıyor. Bu sayede işletmeniz, daha hızlı ve sorunsuz süreçlerle müşteri memnuniyetini en üst seviyeye taşıyabilir ve işletme maliyetlerini azaltarak kâr marjını artırabilir.

Modern restoran işletmeciliğinde teknolojinin rolü artık çok büyük. Havelka, OMNI teknolojileriyle kendi başarı hikâyesini yazıyor.

Amacımız, işletmelerin operasyonel verimliliğini artırarak sadece işlerine odaklanmalarını sağlamak. Modüler ve ölçeklenebilir çözümlerimiz ile işletmenizde pürüzsüz ve verimli operasyonlar sürdürebilir, müşteri memnuniyetini artırabilir ve işletme büyümesini destekleyebilirsiniz. Havelka’nın başarı hikâyesinde olduğu gibi, sunduğumuz çözümler işletmenizin de başarısında anahtar bir rol oynayabilir.