CeBIT’te KONUK AĞIRLAMA SEKTÖRÜNÜN TEK TÜRK KATILIMCISI: OMNİ

Cafe Bar Programları

10-16 Mart 2005 tarihleri arasında Almanya’nın Hannover kentinde düzenlenen CeBIT 2005’te Omni, ürünlerini uluslararası pazara taşıyor. Omni, sektörün tek Türk katılımcısı olarak Türk eğlence ve konuk ağırlama sektörünü bilişim dünyasının önde gelen firmalarına tanıtıyor.

Omni, dünya bilişim devlerinin buluştuğu Avrupa’nın en büyük teknoloji fuarı CeBIT 2005′e damgasını vurmaya hazırlanıyor. Restoran, cafe&bar sektörüne POS çözümleri sunan Omni, öncelikli olarak Vectron Yazar Kasa, OmniStock, OmniLook ve Vectron ürünlerini uluslararası pazara tanıtacak. Omni, 10-16 Mart 2005 tarihleri arasında Hannover’de gerçekleşen fuarda sektörün tek Türk katılımcısı olarak dikkat çekiyor. Omni ayrıca, aynı tarihlerde İstanbul’da düzenlenen Hotel, Bar-Cafe & Restoran 2005 fuarında da ziyaretçilerle buluşuyor.

Omni, Restoranların ihtiyaçlarına yönelik özel olarak tasarlanan Vectron’u, kullanıcılarına, yazılımı ile donanımı birarada komple bir çözüm olarak sunuyor. Komple bir çözüm olması, programın geliştirilmesi konusunda Vectron kullanıcılarına önemli avantajlar sağlıyor. Bu sayede Vectron kullanıcıları, uzun yıllar aynı teknolojiyi yenilemeye gerek duymadan kullanabiliyor. Okuma yazma bilen herkes tarafından rahatlıkla kullanılabilen Vectron Sistemleri, kullanıcılarına tek yazılım ve birden çok donanım çeşitliliği ile sunuluyor. Hizmet kalitesi ve güvence konusunda da yüksek müşteri memnuniyeti elde eden Omni, bu başarıyı, yaygın servis ağı ve deneyimli teknik ekibi sayesinde, 365 gün 24 saat kesintisiz sunduğu satış sonrası destek hizmeti ile sağlıyor.

Omni A.Ş. CeBIT 2005 Fuarı – Hall 5 D64 Stand:13’de ve Hotel, Bar-Cafe & Restoran 2005 Fuarı – Hall 1 No:140’da