OMNİ, VECTRON POS MOBILEPRO’YU SATIŞA SUNDU

Restoran Otomasyonu

Omni’nin Türkiye’de satışa sunduğu Vectron POS MobilePro, özellikle geniş mekanlı işletmeler başta olmak üzere tüm Restoranlar tarafından tercih ediliyor. PC tabanlı olmayan el terminali Vectron POS MobilePro, siparişi mutfağa anında ve hatasız iletiyor, böylece işletmeler müşterilerine daha çok zaman ayırabiliyor.

Omni’nin Restoran, cafe/bar, fast food sistemlerine yepyeni bir standart getiren satış noktası sistemi Vectron POS’un yeni el terminali MobilePro, kaliteli ve hızlı hizmete özen gösteren işletmelerin tercihi oluyor. Ağustos 2005 tarihinde dünya pazarına sürülen ve kısa sürede toplam 1400 adet satılan Vectron POS MobilePro, Omni tarafından Türkiye pazarına sunuluyor.

Vectron POS MobilePro, özellikle mutfağın ve kasanın, müşterinin ağırlandığı mekanlara uzak olduğu işletmeler için tasarlandı. Açık alanlarda 300 m, kapalı alanlarda 100 m erişim sağlayan Vectron POS MobilePro, kullanıcının mutfağa ve kasaya gitmeden sipariş ve ödeme almasını sağlıyor. PC tabanlı olmayan bir el terminali olan MobilePro, siparişi mutfağa anında ve hatasız iletiyor.

Dış Etkenlere Karşı Dayanıklı, Restoranlara Özel Donanım
MobilePro, mutfağın müşterinin ağırlandığı mekanlara uzak olduğu işletmeler başta olmak üzere geniş mekanlı tüm işletmeler tarafından tercih ediliyor. Restoranların yanında; oteller, konferans salonları, konser mekanları, fuarlar ve hatta golf sahaları gibi çok geniş mekanlarda bile, hesaplar, kasaya gitmeye gerek kalmadan anında ödenebiliyor. MobilePro kullanıcısı, sisteme bağlı olmadan kaydettiği bilgiyi daha sonra merkeze otomatik olarak aktarabiliyor. Vectron POS MobilePro, kullanıcıya sağladığı kolaylıkların yanında darbe, su ve toz gibi dış etkenlere karşı dayanıklılığı ile de dikkat çekiyor.

Magnezyum hafif alaşımlı ve darbeye dayanıklı donanım
•Su ve toz geçirmeyen yapı
•Access Point’e bağlı olmadan tek başına çalışabilme özelliği
•3,5″, 240×320 pixel, Aktif TFT, Renkli, Dokunmatik Ekran
•Lityum Ion Pil sayesinde operasyon anında 10 saat kullanım süresi
•Açık alanlarda 300m, kapalı alanlarda 100m erişim
•300 gr ağırlık
•64 Bit Hızlı Teknoloji
•64 MB Dinamik RAM
•Bluetooth 1.1 ile yazıcı, scanner ve bilgisayarlara bağlantı
•Transponder Okuyucu
•Tilt sensor sayesinde ekranın 180 derece dönebilme özelliği ile sipariş ekranının, müşteriye rahatlıkla gösterilmesi

Omni, restauranların ihtiyaçlarına yönelik özel olarak tasarlanan Vectron’u, kullanıcılarına, yazılımı ile donanımı bir arada komple bir çözüm olarak sunuyor. Komple bir çözüm olması, programın geliştirilmesi konusunda Vectron kullanıcılarına önemli avantajlar sağlıyor. Bu sayede Vectron kullanıcıları, uzun yıllar aynı teknolojiyi yenilemeye gerek duymadan kullanabiliyor. Okuma yazma bilen herkes tarafından rahatlıkla kullanılabilen Vectron Sistemleri, kullanıcılarına tek yazılım ve birden çok donanım çeşitliliği ile sunuluyor. Hizmet kalitesi ve güvence konusunda da yüksek müşteri memnuniyeti elde eden Omni, bu başarıyı, yaygın servis ağı ve deneyimli teknik ekibi sayesinde, 365 gün 24 saat kesintisiz sunduğu satış sonrası destek hizmeti ile sağlıyor.