OMNİ’DEN RESTORAN SEKTÖRÜNE ÇELİK GİBİ GÜÇLÜ ÇÖZÜMLER…

Cafe Bar Programları

13 yıldır Restoran işletmecilerine Satış Noktası (POS) çözümleri sunan Omni A.Ş. distribütörlüğünü yaptığı, dünyanın en büyük bütünleşik sistem üreticisi Vectron AG’nin son ürünü, şık tasarıma sahip satış noktası terminali SteelTouch’ı müşterileriyle buluşturdu. Çelikten imal edilen SteelTouch şıklığının yanında sağlam tasarımı ve kolay kullanımıyla da dikkat çekti.

Restoran, Cafe Bar ve Fast-Food sektöründe çığır açan POS sistemi terminallerinden Vectron’un en son tasarımı SteelTouch‘ın nasıl çalıştığını ve özelliklerini Omni A.Ş. Genel Müdürü Fırat Ertan şu şekilde özetledi:  “POS sistemleri teknolojik gelişmeye paralel olarak her geçen gün piyasaya yeni ürünlerini sunmakta. Vectron’un Temmuz 2009’da piyasaya sunduğu SteelTouch tamamıyla teknolojiyle donanmış ve pratik kullanıma sahip bir terminal. İhtiyaca göre eğimi ayarlanabilen 15 inç dokunmatik ekranı ile kullanıcıların sisteme kolayca ve hızlı bir şekilde ulaşmalarını sağlıyor. Toz, kırıntı ve su geçirmeyen ekran çerçevesine sahip paslanmaz çelikten üretilmiş metal kasası, çekici dizaynı ve Vectron’un esnek POS yazılımının birleşimiyle Vectron POS SteelTouch, her büyüklükteki Restoran, fast-food, pastane, kahve zinciri, kulüp, dernek, okul kantini gibi yiyecek içecek işletmelerinin en zorlu ihtiyaçları karşılayacak, çok yönlü bir POS sistemi.

PC-Windows tabanlı olmayan SteelTouch, bu özelliği sayesinde virüslere ve altyapı hatalarına daha dayanıklı, enerji harcama oranı PC’lere göre 10 kat düşük ve çok uzun ömürlü bi yatırım. Hedef müşteri kitlesi mağazalarının başında duramayan profesyonel Restoran işletmecileri olan Vectron, ürün gamına yeni eklediği SteelTouch ile pazara çok önemli bir alternatif daha sunuyor”

Omni, restauranların ihtiyaçlarına yönelik özel olarak tasarlanan Vectron’u kullanıcılarına yazılımı ile donanımı bir arada komple bir çözüm olarak sunuyor. Komple bir çözüm olması programın geliştirilmesi konusunda Vectron kullanıcılarına önemli avantajlar sağlıyor. Bu sayede Vectron kullanıcıları uzun yıllar aynı teknolojiyi yenilemeye gerek duymadan kullanabiliyor. Okuma yazma bilen herkes tarafından rahatlıkla kullanılabilen Vectron Sistemleri, kullanıcılarına tek yazılım ve birden çok donanım çeşitliliği ile sunuluyor. Hizmet kalitesi ve güvence konusunda da yüksek müşteri memnuniyeti elde eden Omni, bu başarıyı yaygın servis ağı ve deneyimli teknik ekibi sayesinde, 365 gün 24 saat kesintisiz sunduğu satış sonrası destek hizmeti ile sağlıyor.