DOUWE EGBERTS TÜRKİYE’DE BÜYÜME YOLUNDA OMNİ İLE İLERLİYOR.

1753’ten günümüze Kahve Sektörü’nün en iyileri arasında olan Douwe Egberts, Türkiye’de iş ortağı olarak Omni’yi seçti.

Kahve çekirdeklerinin mükemmele giden yolculuğunda, seçim, harmanlama ve kavurma konusunda 264 yıllık deneyimi ile dünyanın en büyük kahve markalarından biridir Douwe Egberts.

Kahve severlere konforlu ve keyifli ”herkes için kahve” konseptiyle mükemmel kahve deneyimini Avrupa’nın 41 noktasında sunan Douwe Egberts’in Türkiye’deki “Master Franchise” haklarını alan Kafe DE, mükemmel ve tarihsel kahve deneyimini Türkiye’deki kahve severlere ulaştırma motivasyonu ile büyümeyi hedefliyor.

İlk iki şubesini Maslak ve Ataşehir’de açan Kafe DE, merkezi otomasyon sistemleri konusunda Omni POS sistemlerine güvendi. Firma ortağı Cenk Pelvan Zincir olarak büyümek öncelikli hedefimiz. Merkezi otomasyon ve stok kontrolünü ilk şubeden itibaren sorunsuz yönetmek adına sektöründe uzmanlaşmış olan Omni A.Ş. ile çalışmaya karar verdik. Şubelerimizde kullanımı kolay Vectron CTouch terminallerini kullanıyoruz. NovaBOS arka ofis programları ile de stok kontrolü ve şubelerin ciro takibini anlık takip edebiliyoruz” dedi.

İşletmelerin servis hızını ve kalitesini arttırmayı hedefleyen Vectron POS, amaca yönelik geniş ürün yelpazesi ve herkes tarafından kolayca kullanılabilecek terminalleri ile büyük hacimli işletmeler tarafından tercih edilmektedir. Omni’nin müşteri odaklı yaklaşımı ve satış sonrası verdiği mükemmel desteğiyle birleşerek bu sektördeki hizmet anlayışına yepyeni boyutlar kazandırmaya ve öncü olmaya devam etmektedir.