DÜNYANIN EN BÜYÜK 2. AVM’SİNDE VECTRON POS TRENDİ

Restoran Otomasyonu

Özsüt, Cafe Dodici, Donut Wafel, Weekend Live Food ve Mercan Sultanahmet Köftecisi; Alışveriş merkezi servislerini Vectron POS sistemleri ile sağlıyor.

Omni’nin Restoran, cafe bar, fast food sistemlerine yepyeni bir standart getiren Vectron POS satış noktası sistemleri, her geçen gün daha fazla işletmenin bir numaralı tercihi oluyor. Dünyanın en büyük ikinci alışveriş merkezi Cevahir İstanbul’da bulunan Özsüt, Cafe Dodici, Donut Wafel, Weekend Live Food ve Mercan Sultanahmet Köftecisi tercihlerini Vectron POS sistemi ve Omni hizmetinden yana kullandı. Yılda 50 milyon kişinin ziyaret etmesi beklenen alışveriş merkezinde, müşteri taleplerine hızla cevap vermek büyük önem taşıyor. Müşteri trafiğinin oldukça yoğun olduğu bu işletmeler, servis hizmetindeki kaliteyi Omni Vectron POS ile sağlıyor.

Özsüt ve Cafe Dodici’nin tercihi Vectron POS!
Vectron POS, yüksek kalitesi, baş döndüren hızı, uygun fiyatı, standart ve yazar kasa onaylı modelleriyle dikkat çekiyor. Vectron, işletmelerin servis hızı ve kalitesini artırıyor, amaca yönelik geniş hizmet yelpazesi sunuyor, herkes tarafından kolaylıkla kullanılabiliyor, Omni’nin verdiği satış sonrası desteğiyle tam müşteri memnuniyetini sağlıyor. Vectron POS, daha çok Özsüt ve Cafe Dodici gibi masaya servisin ağırlıklı olduğu işletmeler tarafından tercih ediliyor.

Fast Food Restoranlarının tercihi Vario ve Mini!
Vectron POS’un Maliye Bakanlığı tarafından yazar kasa onayı alan Vario ve Mini modelleri özellikle, hızlı servis veren fast food işletmeleri tarafından büyük ilgi görüyor. Cevahir Alışveriş Merkezi’nde bulunan fast food işletmeleri; Donut Wafel, Weekend Live Food ve Mercan Sultanahmet Köftecisi de hızlı servislerini Vario ve Mini ile sağlıyor.

Vectron POS’un Vario ve Mini modelleri, Türkiye’nin ilk ve tek gelişmiş PC ve Windows tabanlı olmayan yazar kasaları. Vario’nun renkli 10.4”TFT geniş ekranı ve hem dokunmatik hem tuşlu kullanılabilmesi dikkat çeken özelliklerinden. Dar mekanlar için özel olarak tasarlanan Mini ise 5.7” renkli ekrana sahip. İki satış sonrası terminalinin de göz hizasına göre ayarlanabilir ekranı, yeni 64 bit platformu, 108 tuş programlama özelliği, su geçirmez korumalı tuş takımı, akıllı kullanıcı anahtarı ile sisteme giriş sağlaması, 64 MB dinamik Ram’i bulunuyor.

Omni ile gerçekleştirdikleri iş ortaklığını değerlendiren işletme sahipleri, Vectron POS ve yazar kasa onaylı Vario ve Mini modellerinden büyük memnuniyet duyduklarını belirtti. Cevahir İstanbul Alışveriş Merkezi gibi her gün binlerce kişinin ziyaret ettiği bir alışveriş merkezinde servis kalitesinin hızlı olması ve müşteri memnuniyetinin tam anlamıyla sağlanması gerektiğini söyleyen işletme sahipleri, Vectron POS ve Omni ile bunu gerçekleştirdiklerini ifade etti.

Omni A.Ş. Genel Müdürü Fırat Ertan, Özsüt, Cafe Dodici, Donut Wafel, Weekend Live Food ve Mercan Sultanahmet Köftecisi ile gerçekleştirdikleri iş ortaklığını ise şöyle değerlendirdi: “Cevahir Alışveriş Merkezi’nde şimdiden 5 işletme Vectron POS sistemlerini kullanıyor. Vectron POS’un sağladığı avantajlardan yararlanarak, alışveriş sonrası yorgunluk atmak isteyen müşterilerini tam anlamıyla memnun edeceklerini düşünüyoruz.