Gizia Brasserie ile Dünya Mutfağında Keşfe Çıkıyoruz

Omni olarak birlikte çalıştığımız işletmelerin başarı hikayelerinin bir parçası olmanın gururunu yaşıyoruz. Bu işletmelerden biri de Tarihi yarımada’nın en güzel noktasından boğazı kucaklayan görkemli yapısıyla son dönemde İstanbul’un en gözde mekanlarından olan Galataport’ta Gizia binası içerisinde hizmet veren Gizia Brasserie, konumu ve tarihsel dokusu itibariyle herkesin ilgi odağı olmuş durumda.

Galataport Gizia Brasserie’nin menüsü her yaştan, her milletten konuğun konforu ve damak tadı düşünülerek özenle hazırlanmış.Menüde Uzak Doğu mutfağından beş baharatlı Pekin ördeği ve Çin mantısı, İtalyan mutfağından taze el yapımı makarna çeşitleri ve odun ateşinde pizzalar, Fransız mutfağından cafe de Paris, steak tartare ve profiterol gibi sevilen lezzetler bulunuyor. Konfi kuzu incik, beş baharatlı ördek, patlıcanlı yoğurtlu kebap ve çıtır karides ise menünün spesiyaliteleri olarak öne çıkıyor. Barında imza kokteyllerin yanı sıra özel bir şarap serisinin de bulunduğu Gizia Brasserie’de her saat sunulan farklı müzikler, yemek ve içeceklere eşlik ediyor.

Gizia Brasserie’nin İşletme Müdürü Recep Sivriburun ile bu güzel ve başarılı süreci nasıl yürüttüklerini ve öncelikli amaçlarının neler olduğunu kendisinden dinleyelim:

“Gizia Brasserie olarak misafirlerimize unutamayacakları deneyimler sunuyoruz. Amacımız misafirlerimizin işletmemizden sadece güzel bir deneyimin yarattığı güzel anılarla ayrılması. Bu deneyimin arkasında da müşterilerimizin fark etmedikleri gizli kahramanlar var.Aslında herşeyi bir bütün olarak ele alıyoruz. Bunun sebebi olayın bir parçasındaki problemin diğer bir parçasını etkiliyor olması .Önem verdiğimiz şeylerin başında ise sorunları minimum düzeyde tutup, işleyişi, organizasyonu düzgün bir şekilde yürütebiliyor olmak var. Umuyoruz ki açacağımız daha birçok işletmemizde de Omni ile beraber güzel işler başarabiliriz.” Recep Sivriburun – İşletme Müdürü

Omni Olarak Sizin İşletmeniz İçin de Buradayız

Tüm bu süreçlerinizde daha hızlı ve sorunsuz bir yönetim istiyorsanız, arka plandaki raporlama servisleri ile işletme verilerinin anlık olarak takibini yapabilir ve bunun yanında herhangi bir internet bağlantısıyla da her yöneticinin kendi yetki seviyesi dahilinde raporlara ulaşabilme imkanı sağlayabilirsiniz.

Vectron POS Sistemi, zincir işletmelerin yanı sıra her büyüklükteki restoran, fast-food, pastane, kahve zincirleri, kulüp, dernek, okul kantinleri vb. gibi yiyecek içecek işletmelerine uygun, güvenli tasarıma sahip satış noktası terminalidir.

OMNİ A.Ş. Dünya POS pazarının en büyük bütünleşik sistem üreticisi olan Alman kökenli Vectron AG’nin Vectron POS ürünlerinin ve kendi yazılımı olan Omni Arka Ofis Sistemlerinin ana dağıtıcısıdır. Siz de OMNİ A.Ş.’nin sunduğu sektöre özel çözümleri ile tanışmak ve detaylı bilgi almak için bizi hemen 444 66 64 numaralı telefondan arayabilir veya sales@omni.com.tr adresine mail atabilirsiniz.