“HACIBEY’in YENİ PROJESİ; İSTANBUL DÖNERCİLİĞİ OMNİ VECTRON İLE HIZ KAZANIYOR…”

“İstanbul Dönerciliği”, şehir hayatının rutini içerisinde, çok sayıda kişiyi, aynı anda, bekletmeden, ancak sunum ritüellerinden de vazgeçmeden ağırlayan bir “ileri dönercilik” konsepti… Meslek yaşamına ve marka oluşumuna 1950 yılında Bursa’da başlayan Hacıbey, çeşitli illerde devam eden yolculuğunu, 1993’te İstanbul Teşvikiye şubesine taşıyarak faaliyetini yirmi yıl bu şubede sürdürdü.

Servis kalitesini ileri düzeye taşımak ve çok sayıda İstanbullu’ya döner sunabilmek amacıyla Ataşehir’deki yeni yerine taşındı. İsmet Hacıbeyoğlu yönetimindeki profesyonel bir ekibin çalışması sonucu, hazırlıklarını büyük bir titizlikle tamamlayarak Kasım ayında Ataşehir’de kapılarını açan Hacıbey, aynı anda 750 kişiye servis yapabilecek.

Zaman içinde binlerce yerli-yabancı turisti ağırlayan Hacıbey işletme sahibi İsmet Hacıbeyoğlu, şimdi yeni yerinde “en iyi olma” iddiasını sürdürüyor. “İstanbul Dönerciliği”ni bir iş modeli olarak hayata geçirip, belirlemiş olduğu standartlarla hizmet kalitesini en üst düzeyde tutmayı hedefliyor.

Ulusal bir lezzete dönüşen döneri kendi üslubuyla zenginleştirerek sunan Hacıbey Döner Lokantası, Döner ve Bursa Kebabı’nın başrolde olduğu bir de menü hazırladı. Önceliğin dönerde olduğu menü, Hacıbey’e özel farklı ürünlerle desteklenecek.

Bu yeni konseptinde işini şansa bırakmayan Hacıbey, Omni Vectron CTouch 12″ terminallerini tercih etti. Vectron Satış Noktası terminalleri ile entegre çalışan Omni’nin merkezi yönetim ve web tabanlı Arka Ofis Sistemleri sayesinde raporlar merkezi olarak alınıyor, bu sayede işletme daha yetkin bir şekilde yönetiliyor. Logo muhasabe programı entegrasyonu ile operasyon komple bir çözüm olarak tamamlanıyor.

İşletmelerin servis hızını ve kalitesini arttırmayı hedefleyen Vectron POS, amaca yönelik geniş ürün yelpazesi ve herkes tarafından kolayca kullanılabilecek terminalleri ile büyük hacimli işletmeler tarafından tercih ediliyor. Omni’nin müşteri odaklı yaklaşımı ve satış sonrası verdiği mükemmel desteğiyle birleşerek bu sektördeki hizmet anlayışına yepyeni boyutlar kazandırmaya ve öncü olmaya devam ediyor.