HOTEL CAFE BAR & RESTORAN 2008 FUARI’NDA OMNİ RÜZGARI

Cafe Bar Programları

Türkiye’de Restoran, Cafe/Bar, Fast Food otomasyon sistemleri dendiğinde akla gelen ilk isim Omni A.Ş., son 6 ayda portföyüne eklediği Tike, Kayseri Mutfağı, Atom Tost, Schiller Chiemsee Tea&Coffee, Robert’s Coffee, John’s Coffee, Midpoint, The House Cafe, Gloria Jean’s Coffees Kıbrıs gibi dünyanın ve ülkemizin prestijli isimlerine çözümler sunmanın gururu ile yoluna devam ediyor.

20-23 Mart tarihleri arasında Lütfi Kırdar Rumeli Exhibition Center’da düzenlenecek olan 9. İstanbul Uluslararası Otel, Bar-Cafe, Restoran Sistemleri Fuarı’na katılacak olan Omni, standart ürünleri olan Vectron, Vectron Yazar Kasa ve El Terminallerinin yanı sıra sektöre özel yeni çözümü; POS Entegrasyonlu Kamera Güvenlik Sistemi‘ni bu fuarda görücüye çıkarıyor.

Türkiye’de bir ilk olan POS Entegrasyonlu Kamera Güvenlik Sistemi, kasaya yönelik monte edilmiş bir kameradan ve bunun bağlı olduğu, POS sistemlerine entegre edilmiş dijital video kayıt cihazından oluşuyor. POS terminalinden otomatik gelen satış bilgilerini, kamera görüntüleri ile senkronize ederek, işletmelerin 24 saat kontrol altında tutulmasını sağlıyor. İşletme sahipleri işletmelerindeki satış bilgilerini de içeren kasa görüntülerini ister DVD’den ister Web’den her an izliyorlar.

Ürünlerini çağın yenilikleri ile güçlendirip, güvenilir ve kalıcı çözümler üretmeyi kendine ilke edinen Omni, yüksek müşteri memnuniyetini, yaygın servis ağı, deneyimli teknik ekibi ve 365 gün 24 saat kesintisiz sunduğu satış sonrası destek hizmeti ile sağlıyor.

Omni A.Ş. Genel Müdürü Fırat Ertan,, “Omni olarak, 1996 yılından bu yana konuk ağırlama sektörüne en yeni, en kaliteli çözümleri sunmaktan gurur duyuyoruz. Ürünlerimizi, hızla gelişen sektörün taleplerini karşılaması için sürekli geliştirmeye çalışıyoruz. Cafe-Bar Fuarı ziyaretçi görüşlerinin de bize bu yolda ışık tutacağına inanıyoruz” dedi.