Lokanta Programları

Cafe Bar Programları

Lokanta Programları sayesinde sistemin kolay ve güvenilir yönetimi, temelde sürecin doğru işletilmesi ve her adımında kontrol edilmesiyle sağlanır. Bu şekilde bir süreç planlarken, daha az insan gücü ile daha çok kontrollü ve kaliteli üretim için en iyi yardımcı, iyi bir lokanta programı olacaktır.

Lokanta Programı müşteriden siparişin alınmasından, hazırlanması için siparişlerin yazdırılmasına, faturalanmasına, ödemelerin alınmasına, satın alma, stok ve maliyet kontrolüne kadar birçok işlemin yapılmasını sağlar. Lokanta programları yiyecek içecek sektörünün ihtiyaçlarına yönelik olarak hazırlanmıştır. Raporlama modülleri sayesinde tüm mağazalara uzaktan erişim sağlayarak merkez ile bağlantı kurulmasını ve uzaktan erişim sağlayarak işletmenin yönetim işlemlerini merkezden yapılmasını sağlar. Bu sayede müşteri memnuniyetini ve işletmenin verimini arttırır, yönetime otomatik veri aktarımı sağlayarak işletmeye tam bir lokanta otomasyonu sunar.

  • Lokanta programları sisteminin aynı zamanda müşteri memnuniyetini arttırarak, gelirin artmasına sebep olacaktır.
  • İşletmede sistematik iş akışı sağlayarak, standartların oluşturulmasına yardımcı olur.
  • Özellikle personel giriş çıkışlarının yoğun olduğu yerlerde personel eğitimini ve adaptasyonunu hızlandırır.

Siz de yeni bir işletme açmak veya mevcut işletmenize bir lokanta programı kurmak istiyorsanız bize başvurun. Üstün Alman teknolojisi ile geliştirilmiş Omni – Vectron POS çözümleri ile tanışın. Bizi 444 66 64 numaralı telefondan arayabilir veya mesajınızı info@omni.com.tr mail adresi ile bize iletebilirsiniz.