OMNİ, ARTIK VECTRON ORTA DOĞU, ORTA ASYA VE KUZEY AFRİKA ANA DAĞITICISI

Restoran Otomasyonu

1996 yılından bu yana otel, Restoran, fast-food, cafe bar sektöründe fark yaratan yazılım ve donanım hizmetleriyle “ilk”lerin öncüsü olan Omni, Orta Doğu, Orta Asya ve Kuzey Afrika’da Alman kökenli Vectron POS sisteminin tek yetkili distribütörü oldu. Omni, 1999 yılında dünya POS pazarının en üstün Alman kökenli Vectron AG POS sistemlerinin Türkiye, Kıbrıs ve Türki Cumhuriyetleri ana dağıtıcılığını aldı. Türkiye’de Dalaman Havaalanı, Özsüt, The House Cafe, Atom Tost, Kafkas, Robert’s Coffee, John’s Coffee, Gelik, Kaşıbeyaz, TGI Friday’s, Häagen Dazs gibi projelere imza atarak en güvenilir POS markası olan Omni, 2003 yılında üstlendiği Dubai bölgesinden sonra, 2008 Haziran ayı itibarı ile tüm Birleşik Arap Emirlikleri, Suudi Arabistan, Hindistan, Pakistan ve Mısır distribütörlüğünü de alarak gücüne güç katmaya devam ediyor.

Vectron POS sistemleri, işletmelerin servis hızını ve kalitesini artırması, profesyonel işletmelere uygun güvenilir kapalı yapısı, zincir işletmelere özel Merkezi Kontrol Sistemi, kolay kullanımı, uygun fiyatları, yüksek kalitesi ve satış sonrası desteğiyle her geçen gün daha çok işletme tarafından tercih ediliyor.

Omni Genel Müdürü Fırat Ertan, yakın bir gelecekte en önemli pazarlardan biri olacak Hindistan’ın yanısıra, Pakistan, Birleşik Arap Emirlikleri, Suudi Arabistan ve Mısır ana dağıtıcılığını üstlenmekten büyük mutluluk duyduklarını dile getirdi. Ertan konuşmasını şöyle sürdürdü: “Omni sektörün gerektirdiği 7/24 servisi, misyonu olan müşteri mutluluğu ile daha da geliştirdi. Vectron’un bu ülkelerde Omni ile büyüme kararı vermesinden çok mutluyuz. 2010’lu yıllarda çok gelişecek olan bu bölgelerde Türkiye ve Kıbrıs’ ta olduğu gibi Vectron ile pazar liderliğimizi başarıyla sürdüreceğimize inanıyoruz.