ILIKAN GASTRONOMİ SAINT-JOSEPH DERNEĞİ PROJESİ İÇİN OMNİ VECTRON’U TERCİH ETTİ…

Kadıköy Saint Joseph Sosyal Tesisleri Ilıkan markasına geçti ve Omni Vectron POS sistemlerini tercih etti.

Kadıköy Saint-Joseph’liler Derneği Sosyal Tesisleri, alt işletmeciliği Ilısal Grup bünyesindeki Ilıkan Gastronomi ve Mutfak Sanatları Akademisi Gıda San. A.Ş. markasına geçti. Moda’da sihirli değneğin dokunduğu tarihi okulun 10 dönümlük bahçesi yeşilin, sporun, yemek, dinlenme ve eğlencenin; yaşamın merkezi haline dönüşüyor. Pozitif değişim için düğmeye basılan tarihi donatı alanında Brunelle Restoran, Sivuple Bistro ve YediMasa Balık Restoran olmak üzere üç farklı konsept ile faaliyete geçerken, tüm işletmelerde Omni Vectron’un POS sistemlerini kullanıyor.

Tüm restoranlarda sipariş ve satış kontrollerini Omni Vectron CTouch 12″ terminalleri ile yöneten işletme, bu sayede stok ve maliyet gibi tüm operasyonlarını hızlı ve sorunsuz bir şekilde yürütmeyi planlıyor. Ayrıca VCommander merkezi yazılımı ve web tabanlı Arka Ofis sistemleri kullanarak etkin bir yönetim sağlanması planlanıyor.

Vectron POS’un dünyanın en gelişmiş, en güvenilir bütünleşik sistemi olma özelliği ve Omni’nin 7/24 sunduğu destek, işletmelerin tercih sebebi olmasındaki en büyük etkenler arasında yer alıyor.