‘TRATTORIA LA SCARPETTA’DA OMNİ RESTORAN OTOMASYON SİSTEMLERİ

İtalyan mutfağının en yeni temsilcisi Trattoria La Scarpetta, İtalyan mutfağının en iyi örneklerini sunan menüsünü, yaz sezonu için baştan sona yeniledi. Zengin sarap kavı ve sezona özel hazırladığı seçeneklerle; misafirlerine lezzet dolu bir deneyimin kapılarını açan Trattoria La Scarpetta’nın yaz için hazırlanan ve şehrin göbeğinde eşsiz bir açık hava deneyimi sunan ‘arka bahçesi’ yazı İstanbul’da geçirenlerin vazgeçilmez mekanı.

Tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’deki lezzet severlerin de vazgeçemediği yegane mutfak olan İtalyan mutfağının yeni temsilcilerinden Trattoria La Scarpetta yaz sezonuna menüsüne eklediği yepyeni seçeneklerle giriyor. Menüsüne giren yepyeni lezzetlerle, yaz mevsimi için hafif ve renkli seçenekler sunan La Scarpetta, şehir merkezindeki sürpriz arka bahçe konumu ile yazı İstanbul’da geçirenlerin vazgeçilmez mekanları arasında yer alıyor.

Yaz için tamamen açılan arka bahçesinde, şehrin göbeğinde bambaşka bir açıkhava deneyimi vadeden mekan; üst katında ise iş yemekleri ve toplantılar için Mimar Elif Özsezen ve Mimar Şenol Doğan tarafından tasarlanan özel bir bölüm ve izole masa seçenekleri sunuyor. Açıldığı günden bu yana İtalyan mutfağı severlerin ilk tercihleri arasındaki yerini koruyan Trattoria La Scarpetta; sadece menüsüyle değil, sunduğu ortamdan servisine, restorandaki her detayla farklı bir İtalyan tecrübesi vadediyor.

Tecrübeli şeflerinden yönetim kadrosuna kadar, genç ve dinamik bir ekibin ürünü olan ve yeme içme sektöründe ileriye dönük yatırımlar planlayan KBO Group’un ilk restoran projesi olarak hayata geçen Trattoria La Scarpetta, İtalyan mutfağından rafine bir seçki ile tasarlanan menüsünün yanı sıra, yaklaşık 1.000 şaraplık kavıyla da dikkat çekiyor. Yüzde 60’ı yerli şaraplardan oluşan ve yabancı şarapların yüzde 90’ının İtalyan şarapları olduğu La Scarpetta’nın şarap kavı, restoran menülerinde çok sık rastlanmayan bir şekilde geniş bir kadeh şarap seçeneği sunuyor.

“La Scarpetta” bu eşsiz tecrübeyi yine sektörün tecrübeli ismi Omni Vectron’un Restoran Otomasyon Sistemleri ile birleştirdi. İşletme tüm operasyonlarını Vectron CTouch 12″ terminalleri ile yürütüyor ve Omni’nin geliştirdiği NovaStock yazılımı ile üretim-stok süreçlerini kontrol ediyor. 

İşletme; son derece hızlı çalışan, bütünleşik sistem olma özelliği sayesinde maksimum güvenlik sunan, kasıtlı kasıtsız tüm kaçakları önleyen, yapılan işlemlerde zaman tasarrufu sağlayan Omni Vectron Restoran Otomasyon Sistemleri ile hızlı ve esnek hizmet anlayışına kolaylıkla uyum sağlıyor.

Omni, yiyecek içecek sektörünün ihtiyaçlarına yönelik özel olarak tasarlanan Vectron’u kullanıcılarına yazılımı, donanımı ve merkezi sistemi ile bir arada komple bir çözüm olarak sunuyor.