BVS GROUP OMNİ VECTRON’U TERCİH ETTİ…

Türkiye’nin en büyük eğlence ve lezzet kuruluşlarından olan ve bünyesinde Günay Restoran, Sahne İstanbul, Nossa Costa, Nanna, Paysage, My Cabaret, By Balıkçı, Yeniköy İskele Restoran, Balık Noktası, By Fish, Nossa Cafe & Brasserie, Chantin, Vassiba, Sait Efendi Restoran gibi pek çok ünlü markayı barındıran BVS Group kalite çıtasını günden güne yükseltiyor ve çağın gerekleri doğrultusunda kendini sürekli olarak güncelliyor.

Özgün fikirlerden hareketle hayata geçirdiği ve her biri kendi alanında trend marka kabul edilen konsept mekanları ile, alanında üstlendiği lokomotif rolü kusursuzluk anlayışıyla gerçekleştiriyor. Peş peşe gelen talepler üzerine, üçüncü şahıslara Franchising (markayı ve sistemi kullanma hakkı) vermeyi kararlaştıran BVS Group, bu yöntemle Sait Efendi markasını tüm Türkiye’ye yaymayı planlıyor.

BVS Group, İstanbul yeme-içme ve eğlence kültürünün temel taşlarını on yıllar öncesinden yerleştirmiş, bu alanda Türkiye’nin en köklü ve en tanınmış gruplarının başında geliyor.

Uzun süredir teknoloji yatırımı yapmayı planlayan marka, uzun süren araştırmalar sonunda Omni Vectron POS Sistemleri’nde karar kıldı. Geçtiğimiz ay tüm Grup Restoranlarında kullanılmaya başlayan Omni-Vectron sistemi Mali Onaylı terminali, CTouch 12″ sabit ve MobilePro el terminalleri ile Restorantan gece kulübünde 24 şubede farklı operasyonların yönetimini sağlıyor.

BVS Group, tüm satış ve stoklarını merkez ile bilgi entegrasyonu sağlayarak Omni’nin web tabanlı Arka Ofis Sistemleri ile kontrol edebiliyor. Bazı işletmelerinde Vectron Yemek Sepeti entegrasyonu çözümleri ile operasyonlarını yürütüyor. Stok ve satış raporlarından gelen istatistiki bilgiler yönetim süreçlerinde hızlı ve doğru kararlar almalarını sağlıyor. Ayrıca, merkezde tüm bu verileri Mikro’ya aktarılıyor. Bu sayede işletmede entegre çözümlere sahip olmakla birlikte operasyonlarını hızlı ve sorunsuz bir şekilde yürütüyor.