“NEOLOKAL OMNİ VECTRON’U TERCİH ETTİ…”

Toprak Anaya saygıda kusur etmeyen, mutfak kültürümüzün kebaptan çok daha fazlası olduğunu bilen ve bunu en doğru ve zengin şekilde aktarmak isteyen bir mutfak “Neolokal”. İstanbul’dan kaçmayı değil, en iyi bildikleri konu olan mutfaktaki devrimi bu şehirde yapmayı hedefliyor.

Neolokal , Nuh’un ambarı ve Presidia ürünlerini, kısacası tüketilmediği için kaybolmaya yüz tutmuş geleneklerimizi hatırlatmak amacı ile tasarladıkları lezzetleri sunuyor. Her malzemeyi, kaynağını bilerek, dürüst, gerçek birer yemek haline getirmek için uğraşıyor. Bu lezzetlerin her birinde hayatınızdan bir parça bulabilir veya bu toprakların bize sundukları hakkında fikir sahibi olma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Neolokal ekibi, dürüst yemeği toprak anadan ilham, geleneklerinden örnek alarak tasarlayıp misafirlerine sunmayı amaçlıyor. Bunu yaparken de geleneksel tarifleri ince ayrıntıları ile inceleyerek, tüketilmediği için yok olmaya yüz tutmuş, bu yüzden “Nuh’un Ambarı” listesinde yer alan ürünle ile harmanlıyor.

Tüm işletmelerinde merkezi satış, stok ve maliyet kontrollerini Omni Vectron CTouch 12″ terminalleri ile yönetiyor. Bu sayede işletmede entegre çözümlere sahip olmakla birlikte operasyonlarını hızlı ve sorunsuz bir şekilde yürütüyor.

Omni, Restoranların ihtiyaçlarına yönelik özel olarak tasarlanan POS sistemi ve arka ofis sistemlerini komple bir çözüm olarak sunuyor. Komple bir çözüm olması, programın geliştirilmesi konusunda Vectron kullanıcılarına önemli avantajlar sağlıyor. Bu sayede Vectron kullanıcıları, uzun yıllar aynı teknolojiyi yenilemeye gerek duymadan kullanabiliyor. Hizmet kalitesi ve güvence konusunda da yüksek müşteri memnuniyeti elde eden Omni, bu başarıyı, yaygın servis ağı ve deneyimli teknik ekibi sayesinde, 365 gün 24 saat kesintisiz sunduğu satış sonrası destek hizmeti ile sağlıyor.

Omni olarak, son yıllarda hızla büyüyen yiyecek & içecek sektörünün gelişen ve çeşitlenen ihtiyaçlarına yönelik tasarladığımız sistemler ile işletmelere stok, satış ve maliyet konularında hizmet vermekteyiz.