İşletmeniz İçin En Uygun Restaurant Sistemi Hangisidir?

Restaurant Sistemi

İşletmenize hangi restoran otomasyon sistemini kuracağınıza karar veremiyor, seçenekler içerisinde kararsız mı kalıyorsunuz? Omni’nin profesyonel teknik ekibi seçiminiz için yanınızda!

Her restoranın servis stili ve müşteri trafiği birbirinden farklıdır. Bu nedenle de kullandıkları restaurant sistemleri de aynı değildir. Örneğin birden fazla katı olan veya geniş terasları bulunan işletmelerde garson el terminali kullanarak siparişleri oluşturmak uygun olurken, butik işletmelerde POS PC sistemler daha fonksiyoneldir. Adisyon hatalarını önlemek, işletmenizin servis hızını arttırmak ve güvenilir bir sistem kurmak için size en uygun lokanta programı hangisidir sorusunun doğru cevabını bulmalısınız.

Omni POS Sistemleri Arasından Seçiminizi Kolaylıkla Yapın:

İşletmeniz ister butik bir kahve dükkânı olsun, ister zincir mağazalardan oluşan büyük bir zincir kuruluş olsun, Omni’de size en uygun restoran otomasyon sistemini bulabilirsiniz. 1996 yılından bu yana Dünya çapında 200.000’den fazla POS kuruluşu olan, Alman teknolojisi ile üretilmiş Omni POS sistemleri yazılım ve donanımları restoran sektörüne özel olarak dizayn edilmiştir. Tercihiniz ister Bütünleşik POS Sistemi ister POS PC Sistemleri isterseniz de Bulut (Cloud) POS sistemi olsun, Omni beklentilerinizi karşılar.

Bizi hemen 444 66 64 numaralı telefondan arayın veya info@omni.com.tr adresimize mail atın, sizi ziyaret edelim ve ihtiyaçlarınızı belirleyerek adisyon kaçaklarınızı önleyecek, müşteri memnuniyetinizi arttıracak çözümlerimizi sizlere tanıtalım. İşletmeniz için en uygun POS çözümlerimizi size sunalım ve sizi Omni Vectron kalitesi ile tanıştıralım.