KAHVE SEKTÖRÜ DE VECTRON POS DEDİ…

Omni A.Ş. Kahve sektöründe önemli işletmelerin ilk tercihi olmaya devam ediyor. Robert’s Coffee, Gloria Jean’s Coffees, John’s Coffee Omni A.Ş. ile çalışmayı tercih ederek operasyon süreçlerinde verimlilik sağladılar.

İskandinav kökenli, kalitesi yüksek ve çeşitli aromalarla zenginleştirilmiş kahvesiyle ünlenmiş Robert’s Coffee’nin önemli ayrıcalığı tüm dünyada kendi kahve kavurma tesisine sahip en büyük kahve mağazalar zinciri olması.

Gloria Jean’s Coffees Avustralya menşeli ve 28 ülkedeki 780’nin üzerindeki mağazasıyla dünyanın en hızlı büyüyen special kahve zincirlerinden biri. Tüm dünyada haklı bir üne sahip olan Gloria Jean’s Coffees en iyi kahve çekirdeklerinden meydana gelmiş 100’e yakın içecek çeşidini misafirlerine aile ortamı ve canlı bir atmosfer içerisinde sunuyor.

John’s Coffee “Gourmet Coffee” konseptini Türkiye’ye yerleştiren ve Türkiye’de kahvenin sadece “Türk Kahvesi” olmadığını gösteren öncü işletmelerden biri.

Kahve sektörünün tartışmasız en önemli işletmeleri olan bu firmaların bir ortak noktası ise otomasyon sistemleri seçiminde Vectron Pos’u tercih etmeleri. Robert’s Coffee Gn. Md. Ömür Karadağ, Gloria Jean’s Coffees Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Gn. Md. Tayfun Tahmas ve John’s Coffee Master Franchise Müdürü Kamil Berk neden Vectron POS’u tercih ettikleri sorusunu cevaplarken Vectron’un özellikle kaliteli, hızlı ve uygun fiyatlı bir ürün olma özelliğinin altını çizdiler.

Omni Gn. Md. Fırat Ertan ise, “Kendini geliştirmeye açık ve zincir işletmelerinin yapısına uygun Vectron Pos, şık tasarımı, kullanım kolaylığı, hızı, geniş ürün yelpazesi ve 7/24 kesintisiz destekle performansını arttırmak isteyen ve ileriyi gören firmaların tercihi oluyor. Arasında kahve sektörünün sayılı isimleri olan işletmeler ile çalışmaktan bizler de son derece mutlu ve gururluyuz” diyerek gelişen bu sektörün hizmetinde olduklarını vurguladı.

Yüksek kalitesi, baş döndüren hızı, uygun fiyatı, standart ve yazarkasa onaylı modelleriyle Vectron POS özellikle son yıllarda hem masa servisi hem de hızlı servis veren işletmelerin bir numaralı tercihi haline geldi. Buna en büyük etken, Vectron POS’un kapalı bir sistem olma özelliğine sahip, Türkiye’deki ilk ve tek gelişmiş mali onaylı sistem olması. Bu sayede hem satışların ve stokların kontrolü son derece güvenli bir şekilde yapılabiliyor, hem de bir zincir işletmenin tüm gereksinimleri “Vectron Merkezi Kontrol Sistemi” sayesinde sağlanıyor.