Restoran Programları

Restoran Programları

Restoran Programları hem garsonu, hem kasiyeri hem de müşteriyi rahata kavuşturacak bir sistemdir. Adisyon kağıtları ile sipariş alımının yarattığı kargaşayı önleyerek işletmelere düzen getirmektedir. Restoran Programı kullanan restoranlarda siparişler mutfağa hatasız aktarılır. Restoran programı sayesinde mutfağa yanlış sipariş gitmesinin önüne geçilip problem yaşanması engellenmektedir. Restoran programları sabit ve el terminalleri ile alınan siparişleri sisteme kaydederek müşteri isteklerinin doğru olarak mutfağa iletilmesini sağlamaktadır.

Restoran Programları

Kasiyer ile garson arasındaki bağı da kusursuzlaştıran restoran programı sayesinde adisyon hesapları daha net çıkar ve arada oluşabilecek açıklar önlenir. Restoran programları ile karlılık artar.

Diğer yandan, seçeceğiniz lokanta programı kullanışlı bir ara yüze sahip mi, garsonlarınız sistemi kolaylıkla yürütebiliyor mu diye düşünmeli ve sistemi bu açıdan değerlendirmelisiniz. Karmaşık, size göre düzenlenemeyen bir yapıya sahip programlar servis hızınızı yavaşlatabilir.

Omni olarak işletmenizin ihtiyaçlarını belirliyor, hangi restoran otomasyon sisteminin sizin için uygun olacağını biliyoruz.

Sektöre özel olarak geliştirilmiş yazılım ve donanımlarla restoran, fast-food, pastane, kahve zinciri, otel, gece kulübü, dernek veya okul kantini işletmelerinin POS çözümlerinde seçkin markalara hizmet veren Omni, size en iyi restaurant otomasyon sistemini sunmak için hazır. Bizi hemen arayın veya web sitemiz üzerinden iletişim formumuzu doldurun, size en kısa sürede dönüş yapalım.