KAHVE SEKTÖRÜNÜN ÖNCÜSÜ LAVAZZA, VECTRON POS İLE HİZMTTE SINIR TANIMIYOR…

İtalya’nın Torino kentinde,1895 yılında küçük bir bakkal dükkânında Luigi Lavazza adlı azimli ve sezgileri güçlü bir tüccar tarafından kurulan Lavazza, bugün kalite söz konusu olunca en önde gelen ve İtalyan kimliğini dünya çapında temsil eden İtalyan espressosunun sembolü olarak kabul ediliyor.

Türkiye’ye BEST A.Ş. firması tarafından getirilen Lavazza, “Lavazza Best Coffee Shop” ve “Lavazza Coffee in Plaza” konseptleri ile ilk mağazasını Eylül 2008’de Maslak’taki Vodafone Binası’nda açtı. Daha sonra sırasıyla Profilo AVM, Ümraniye’de Fortis Binası, Zeytinburnu’nda FOX TV Binası, Kozyatağı ve Antalya’da bulunan mağazalarını hizmete sundu.

Dünyada beş kıtada 80 ülkede, bin 700 çalışanı ile faaliyet gösteren Lavazza’nın Türkiye distribütörü Best A.Ş Operasyon Müdürü Levent ZorluoğluVectron POS sistemi bütünleşik ve güvenli bir sistem olması nedeniyle sadece Türkiye’nin değil, dünyanın lider franchise işletmeleri tarafından da tercih ediliyor. Çok hızlı sirkülasyona sahip olan işletmemizde, siparişleri masalara hızlı ve doğru ulaştırmak, hesapları müşterilerimize hatasız götürebilmek ve gün sonunda, merkezimizde detaylı raporlar alabilmek bizim için çok önemliydi. Her sabah tüm şubelerimize ait günlük raporların merkezdeki yöneticilerin önlerinde hazır olması işimizi verimliliğini arttırıyor” dedi.

Omni Genel Müdürü Fırat Ertan ise “Dünyada ve ülkemizde kahve sektöründe öncü olan zincir işletmelerin tercihi olmak bizlere gurur veriyor. Pratik ve kolay kullanım imkânı sunan geniş ürün yelpazemiz ve komple çözümler sunan esnek yazılımlarımızın, Lavazza’ya zincirleşme yolunda yardımcı olacağına inanıyoruz” dedi.

İşletmelerin servis hızını ve kalitesini artırmayı hedefleyen Vectron POS, amaca yönelik geniş ürün yelpazesi ve herkes tarafından kolayca kullanılabilecek mali onaylı Vario modeliyle fast-food sektöründeki zincir restoranlar tarafından da tercih ediliyor. Bütünleşik bir sistem olma özelliğine sahip, Türkiye’nin ilk ve tek gelişmiş Mali Onaylı POS Sistemi Vectron, Omni’nin müşteri odaklı yaklaşımı ve satış sonrası verdiği mükemmel desteğiyle birleşerek bu sektördeki hizmet anlayışına yepyeni boyutlar kazandırmaya ve öncü olmaya devam ediyor.