KAYSERİ MUTFAĞI’NIN TERCİHİ ‘VECTRON POS SİSTEMİ’

Kayseri’nin eşsiz tatlarını eksiksiz bir servis eşliğinde, şık dizayna sahip Restoranlarında müşterileriyle buluşturan Kayseri Mutfağı’nda Vectron POS Sistemi’nin tercih edilme nedenlerini belirten Kayseri Mutfağı Marka Müdürü Özgür Güler; “Vectron birden fazla şubesi olan işletmelere çok uygun bir sistem. Biz de Vectron POS Sistemi ile tüm şubelerimizde ve franchise işletmelerimizde elde edilen raporları tek bir yerden kontrol edebiliyoruz. Vectron’un bu özelliği sayesinde Restoranlarımızla ilgili tüm bilgilere anında ulaşabiliyor, kritik kararları kolaylıkla ve hızlı olarak alabiliyoruz” dedi. Vectron POS Sistemi’nin kolay kullanımına ve şık tasarımına da dikkat çeken Güler; ‘Omni A.Ş.’ Vectron’un konuk ağırlama sektörüne uygun, kolay kullanımlı tasarımıyla, farklı eğitim düzeyine sahip çalışanlarımız Vectron’u zorlanmadan, kolaylıkla kullanabiliyorlar. Karmaşık sistemlerde, personelimiz yavaşlamakta ve müşteri bekleme süreleri de uzamaktaydı. Vectron ile müşterimizin bekleme sürelerini azaltırken, çalışanlarımızın performansını da arttırdık. Bunun yanında Vectron şık tasarımıyla da dikkatleri çekiyor. Kaliteye ve şık tasarıma önem verdiğimiz işletmelerimizde, Vectron’un şık tasarımı ve görüntüsü ortamla bir bütünlük oluşturuyor’ dedi.

Kayseri’nin yerel lezzetlerini tüm Türkiye’ye yayan Kayseri Mutfağı’nın tercihi olmaktan gurur duyduklarını söyleyen Omni Genel Müdürü Fırat Ertan ise, ” Bugün 12 şubesi bulunan ve giderek büyüyen Kayseri Mutfağı’nın, Vectron POS’ u ve her zaman arkalarında hissettikleri desteği ile Omni’ yi tercih etmeleri bizleri gururlandırmaktadır. Özellikle Vectron POS’un dünyanın en gelişmiş, en güvenilir bütünleşik sistemi olma özelliği ve Omni’nin 7/24 sunduğu destek, tercih sebebi olmasındaki en büyük etkenlerdir. Kayseri Mutfağı ile yaptığımız iş birliğinden dolayı çok mutluyuz” şeklinde konuştu.

Omni , Restoranların ihtiyaçlarına yönelik özel olarak tasarlanan Vectron’u yazılımı ve donanımı ile bir arada komple bir çözüm olarak sunuyor. Bu bütünleşik yapı sayesinde dünyanın 5 kıtasındaki tüm Vectron kullanıcıları ek bir yatırıma gerek duymadan uzun yıllar aynı sistemi kullanabiliyorlar. Okuma yazma bilen herkes tarafından rahatlıkla kullanılabilen Vectron, kullanıcılarına hızlı, güvenli ve esnek bir yapı sunuyor. Hizmet kalitesi ve güvence konusunda da yüksek müşteri memnuniyeti elde eden Omni, bu başarıyı, yaygın servis ağı ve deneyimli teknik ekibi sayesinde, 365 gün 24 saat kesintisiz sunduğu satış sonrası destek hizmeti ile sağlıyor.