Kent A.Ş. POS Sistemlerinde Omni’ yi Seçti!

Üsküdar Belediyesi’ne bağlı Kentur’un işlettiği 7 adet cafe ve restoranın otomasyon sistemleri Omni tarafından kuruldu.

İstanbul’un dillere destan ilçesi Üsküdar’ın her köşesi kendisine hayran bırakacak kadar güzel. Bir yanda hüzünlü hikayesi ile Kız Kulesi, diğer yanda İstanbul Boğazı’nı kucaklayan büyülü manzarası ile Nakkaştepe. Her köşesinde ayrı bir hikâye bulunan bu tarihi ilçede, Üsküdar Belediyesi’ne bağlı olan Kentur’un işlettiği 7 adet cafe ve restoranın otomasyon sistemleri Omni tarafından kuruldu. Omni-Vectron POS PC Restoran Otomasyon Sistemi ile yönetilen Tebessüm Kahvesi (Burhan Felek ve Başkanlık), Nev Mekân (Sahil, Bağlarbaşı, Selimiye), Millet Bahçesi (Nakkaştepe), Gölet Cafe yüksek kalitede hizmet vererek konuklarını memnun ediyor.

Bahsettiğimiz bu 7 işletmenin Omni-Vectron POS PC Sistemi’ne; Üsküdar Belediyesi’ne ait personel kimlik kartları üzerinden şubelerde çalışan garsonlar tanımlanıyor, sisteme girişi şifre yerine personel kimlik kartları ile yapılıyor. Ayrıca bütün belediye personeline bu cafe ve restoranlarda tanımlanan indirimler personel kimlik kartları ile ödeme esnasında uygulanıyor.

Ek olarak Nova Menu Management ile; menülerinin merkezi olarak uzaktan yönetildiği cafe ve restoranlar, NovaStock ve NovaLook Arka Ofis Programları’nı da Omni-Vectron POS PC Sistemleri’ne entegre ettikleri için tamamen otomatik olarak sistem üzerinden faaliyetlerine kusursuz bir şekilde devam ediyorlar.

NovaStock ve NovaLook Üsküdar Belediyesi’nin 7 İşletmesine aşağıdaki avantajları sağlıyor:

NovaStock

• Omni-Vectron POS PC Sistemi ile çalışarak satışları otomatik olarak stoklardan düşer.

• Kontrollü satın alma kararları verilmesini sağlayarak stok maliyetlerini azaltır.

• Depo kaçaklarını engeller.

• Detaylı reçete analizleri ile işletme maliyetlerini reçetelere dağıtır, her ürünün maliyet analizini yapar.

• İşletme gelirini %2-5 oranında arttırır.

NovaLook

• İşletme yöneticilerinin her zaman ulaşabileceği internet üzerinden kullanılabilen web tabanlı bir altyapıya sahiptir.

• Omni-Vectron POS PC Sistemi ile entegre çalıştığından detaylı satış raporları alınabilir.

• Yalnızca hazır raporlar değil, istenilen özel raporları da kullanıcısının yetkisi dahilinde sunabilir.

Omni-Vectron POS PC ile yönetilen bu cafe ve restoranlar aynı zamanda Yeni Nesil Yazarkasa Entegrasyonu’nu da Omni ile gerçekleştirdi. İşletmelerin tüm operasyonel sistemlerinde Omni’yi seçerek sorunsuzca çalıştıklarını aktaran Üsküdar Belediyesi Operasyon Müdürü Mürsel Yıldız; “Omni-Vectron POS PC sistemi ile müşterilerimize yüksek kalitede standart hizmet veriyor, işletmelerde operasyonel verimliliği arttırıyoruz. POS PC sistemimize entegre olarak çalışan NovaStock ve NovaLook da stoklarımızı tam ve doğru bir şekilde kontrol etmemizi ve detaylı raporlar edinmemizi sağlıyor. Tüm bu sistemleri kullanarak operasyonlarımızı profesyonelce yürüttüğümüz için de işletmemiz neredeyse sıfır hata ile yönetiliyor diyebilirim. Omni-Vectron POS PC Sistemimize Yeni Nesil Yazarkasa Entegrasyonu da sağladığımızdan E-fatura, E-irsaliye gibi evrakları saniyeler içerisinde dijital olarak hazırlayabiliyoruz. Bu da bize büyük bir hız kazandırıyor. Özetle 7 işletmemiz için Omni ile kapsamlı bir şekilde çalışmaktan çok memnunuz.” dedi.

Siz de işletmeniz için en iyisini yapın, kalitesi ve bilgi birikimi ile size üstün bir sistem sağlayabilecek Omni’yi tercih edin.