Omni, Temel Restaurant İşletmeciliği Sertifika Programına Katılıyor

Omni, ilk online Türk üniversitesi olan Netkent Akdeniz Araştırma ve Bilim Üniversitesi’nin açmış olduğu “Restaurant İşletmeciliği ve Mutfak Kültürü Sertifika Programı”na gönüllü bir şekilde destek veriyor.

İçeriği Mutfak Dostları Derneği tarafından hazırlanan program dahilinde Omni-Vectron POS Sistemleri Proje Yetkilisi Emre Şanlı, programın katılımcılarına “POS ve Mali Takip” konusunda eğitim verecek.

Gastronomi Alanının Önemli İsimleri Bu Programda Buluşuyor

Gastronomi alanında Türkiye’nin en köklü sivil toplum kuruluşu olan Mutfak Dostları Derneği, 30. kuruluş yıldönümünde ilk online Türk üniversitesi Netkent Akdeniz Araştırma ve Bilim Üniversitesi ile ortak bir projeye imza atıyor.

22 Ocak 2022’de başlayıp 29 Mayıs 2022’de tamamlanacak olan “Restaurant İşletmeciliği ve Mutfak Kültürü Sertifika Programı” 68 saatlik bir eğitim programı olarak kurgulandı.

Yiyecek içecek sektöründe işletmeci olarak çalışan veya çalışmak isteyen, cafe, restaurant yatırımı yapmayı düşünen kişilere profesyonel beceriler kazandırmaya yönelik olarak tasarlanan online programın süresi toplam 17 hafta.

Deniz Temel, Dilara Koçak, Ebru Baybara Demir, Yunus Emre Akkor gibi alanının önde gelen isimlerin eğitmen olarak yer aldığı program da; Yer Seçimi ve Konsept, Fizibilite, İnsan Kaynakları, Menünün Oluşturulması, İletişim ve Pazarlama, Dünya Gastronomisine Genel Bakış, Anadolu’nun Gastronomi Haritası, Topraktan Tabağa Çevre Dostu Yaklaşımlar, Mizanplas ve Temel Mutfak Teknikleri gibi dersler olacak.

Restaurant İşletmeciliği ve Mutfak Kültürü Sertifika Programı, teorik ve mutfak eğitimlerinin yanı sıra, sektör duayenlerinin kendi başarı hikayelerini paylaştıkları özel seminerlerle de öne çıkıyor. Söz konusu seminerler kapsamında öğrenciler; Cüneyt Asan, Tahsin Öztiryakiler, Nadir Güllü, İlhan Koçulu, Mehmet Reis ve Ülkü Kahraman’ın sektör tecrübelerinden ve liderlik vizyonlarından faydalanma şansı yakalayacaklar.

Omni’ye Özel İndirim Ayrıcalığı

Programın önemli ayaklarından birini de modern cafe ve restoranların en büyük gereksinimlerinden biri olan POS sistemleri oluşturuyor. Restoran otomasyonu alanında Türkiye’nin önde gelen yazılım, donanım ve hizmet sağlayıcılarından biri olarak Omni; Program dahilinde bu alanda verilecek olan eğitimi üstleniyor.

Bu noktada, siz değerli iş ortaklarımıza da önemli bir indirim ayrıcalığı sağladığımızı mutlulukla paylaşmak isteriz. KDV dahil toplam 7000 TL olan eğitim ücreti, Omni aracılığıyla eğitime katılmak amacıyla ulaşan herkes için 6000 TL olarak belirlenmiş bulunmakta. 444 66 64 üzerinden Omni ile iletişime geçenlere, indirimli kayıt linki Netkent tarafından iletilecektir.

Program hakkında detaylı bilgi için https://sem.netkent.edu.tr/egitim/temel-restaurant-isletmeciligi adresini ziyaret edebilirsiniz.