KIRKPINAR OTOMASYON KONUSUNDA TERCİHİNİ OMNİ-VECTRON’DAN YANA KULLANDI…

Edirne Kırkpınar Lokantası’nın macerası Ağustos 2008’de Viaport Outlet Center’da başlamış ve bugün 30 şubeye ulaşmış. Ve en önemli özelliği, Türk mutfağını ve geleneksel yemeklerimizi kendine özgü çağdaş yorumuyla harmanlayarak, İstanbul’un önemli alışveriş merkezleri ve caddelerindeki lokantalarında misafirlerine sunması… Lokanta, mutfaktaki ustalığını kendine has ve özel pişirme teknikleriyle birleştirerek, modern ve yalın dekorasyonuyla misafirlerine ferah ve keyifli bir ortam sunuyor.

Kırkpınar lokantaları, tüm ürünlerinde “Yüzde 100 doğal” ilkesi ile sağlık ve lezzeti aynı tabakta sunuyor. Kuruluşundan bu güne kadar benimsediği doğal ve sağlıklı ürünlerle üretim yapma vizyonunu her şubesine taşıyor. Kırkpınar hafif ve buharda pişirilmiş yemekleri tercih ederek, sağlık yaşamı benimseyenlerin vazgeçilmez adresi oluyor.

Pazardaki boşluğu görerek çağdaş esnaf lokantası fikriyle yolan çıkan, gördüğü ilgi üzerine franchise sistemiyle büyümeye hız veren Kırkpınar Lokantası 2014 yılında şube sayısını 40’a çıkartmayı ve yurtdışına açılmayı hedefliyor.

Kırkpınar şubelerinde Omni Vectron POS Sistemlerini tercih etme sebeplerini belirten Kırkpınar Operasyon Direktörü Hasan AYDIN; “212 AVM, Anatolium Bursa, Armada, Cepa, Cevahir, City’s Nişantaşı, İş Kuleler, İzmir, Kentpark, Keyap, Levent Çarşı, Nautilus, Mecidiyeköy, Metrocity, Optimum, Profilo, Samsun, Vialand, Viaport şubelerimizde POS Otomasyonunda tercihimizi güvenle ve sorunsuz çalışacak, yönetim ihtiyaçlarımıza cevap veren Omni A.Ş.’nin Otomasyon çözümlerinden yana kullandık” dedi.

Omni Genel Müdürü Fırat ERTAN ise “Son yıllarda hızla büyüyen yiyecek & içecek sektöründe her gün artan zincir işletmeler, artık tek şehirde kalmayıp şubelerini farklı noktalara yayıyorlar bunu yaparken en büyük yardımcıları işletmelerin kontrolünü sağlayan otomasyon sistemleri. Kırkpınar gibi bir kuruluşa çözüm ortağı olmaktan ve hizmet vermekten mutluluk duymaktayız dedi.

Kırkpınar’ın kullandığı Omni çözümleri:

• Vectron Vario Mali Onaylı Sistem Ünitesi

Vectron Maliye Bakanlığı Onaylı Yazar Kasa her büyüklükteki restoran ve cafe/bar işletmesine uygun, özelliklefastfood, pastane, kahve zincirleri, okul kantinleri gibi hızlı servis veren yiyecek içecek işletmelerinde servise hız ve kalite katan, PC tabanlı olmayan, kullanımı kolay, tuşlu ve dokunmatik ekranlı, sektöre özel tasarlanmış Vectron Mali Onaylı Satış Noktası Sistemidir.

VCommander Merkezi Yönetim Sistemi

Merkezi yönetimi sağlayan Vectron’a özel raporlama modülüdür. Aynı ağ üzerinde veya modem ile uzaktan erişim sağlayarak işletmenin menü kalemi, fiyat, garson/kasiyer gibi yönetim işlemlerini merkezden yapar. Özellikle zincir işletmelerde ihtiyaç duyulan restoranlar arası konsolide raporlar üretir. Muhasebe, stok kontrol gibi arka ofis programlarına Microsoft Excel, HTML veya txt, formatında otomatik veri aktarımı yapar.

Omni Arka Ofis Sistemi NovaBOS (NovaBackOfficeSuites)

canada pharmacy

NovaBOS; Nova Stock (Stok Kontrol Sistemi), NovaLook (Web Raporlama Sistemi), NovaConnect (Muhasebe Programları Bağlantı Programı) ve NovaCRM (Müşteri Takip Sistemi), NovaPaket (Paket Takip Sistemi), NovaMenü (Menü İdare Sistemi) modüllerinden oluşan, Omni tarafından geliştirilmiş web tabanlı Arka Ofis paketidir. Merkez ve Merkeze bağlı tüm mağazalar internet bağlantısının bulunduğu her noktadan kendi bilgilerine ulaşıp işlem yapabilir.

Web tabanlı olması sayesinde minimum konfigürasyona sahip PC’lerde dahi çalışarak program kullanım maliyetini en aza indirir. SQL veritabanında toplanan stok ve satış dataları tek bir yazılım üzerinden izlenir ve bu bilgiler istenen Muhasebe Paketlerine aktarılabilir.