THE HOUSE CAFE OMNİ ARKA OFİS SİSTEMLERİNİ TERCİH EDİYOR…

2002 yılında üç ortak tarafından kurulan The House Cafe, ilk şubesini Teşvikiye Atiye Sokak’ta açtıktan kısa bir süre sonra tazelik, lezzet ve mevsimselliğin öne çıktığı yemekleri, içecekleri ve keyifli ortamıyla müdavim kitlesini oluşturdu. 2005 yılında Tünel’de açılan ikinci şubesi ile zincirleşme sürecine girdi.

The House Cafe bugün Teşvikiye, Tünel, Ortaköy, Caddebostan, İstinye Park, Corner, İstiklal Caddesi ve Kanyon ile İstanbul’da 8, Ankara, Antalya ve İzmir‘de yer alan franchise şubeleri ile toplam 12 noktada hizmet vermekte.

The House Cafe Mali işlerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Kenan Çalışkan otomasyon konusunda görüşlerini açıklarken; “Şube ve Merkez satışlarımızda otomasyon sisteminde Omni Vectron POS sistemlerini yıllardır memnuniyetle kullanıyoruz. Birden fazla şubesi olan The House Cafe’nin yönetim ihtiyaçlarına cevap verebilecek, güvenle ve sorunsuz çalışacak bir stok yönetim sistemine ihtiyaç duyduğu tartışılmazdı. Bu nedenle tercihimizi yıllardır bu sektörde hizmet veren Omni A.Ş’nin Restoran sektörünün ihtiyaçlarına yönelik üretilen NovaStock Stok Kontrol programınından yana kullandık” dedi.

Hem kaliteden hem servisten ödün vermeyecek işletmelerin tercihi olmaktan duydukları gururu belirten Omni A.Ş. Genel Müdürü Fırat Ertan, ise özellikle zincir işletmeler tarafından tercih edilen NovaBOS (Nova Arka Ofis) Sistemlerinin web tabanlı ve internet bağlantısının bulunduğu her noktadan erişilebildiğini, minimum yapılandırmaya sahip PC’lerde bile çalışarak program kullanım maliyetini en aza indirdiğini, NovaBOS’un kullanıcı dostu arayüzü kullanıcıların hiçbir program eğitimi almadan işletmelerin verilerini kolaylıkla takip etmelerini sağladığını dile getirdi.

Omni, Restoranların ihtiyaçlarına yönelik özel olarak hazırlanan yazılımları, donanımı ile bir arada komple bir çözüm olaraksunuyor. Bu sayede Vectron kullanıcıları, sistemi uzun yıllar aynı teknolojiyi yenilemeye gerek duymadan kullanabiliyor.

click