OMNİ VECTRON ve VERA YENİ NESİL YAZAR KASA POS’A HAZIR

VECTRON VE VERA DELTA ALAN RESTORANLAR YENİ NESİL’E HAZIR!

OMNİ ve MT Bilgi Teknolojileri, VECTRON ve VERA Delta arasında Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından onaylanan Yeni Nesil Yazar Kasa (Ödeme Kaydedici Cihaz) entegrasyon çalışmalarını tamamlamıştır. Entegrasyon ile VECTRON ve VERA Delta arasında hem kablolu ve hem de kablosuz* şekilde entegrasyon sağlanmaktadır. Bu entegrasyon çalışması dahilinde sipariş / adisyon işlemlerini VECTRON’dan başlatan işletmeler perakende satış fişini ve ödemesini VERA Delta’dan yeni nesile uygun olarak alabileceklerdir. VECTRON ve VERA Delta’nın bir arada kullanımı ile ilgili uygulama adımları aşağıda açıklanmıştır.

Yeni Nesil Yazar Kasa uygulamasına geçiş için son tarih 1 Ekim 2013 olup, VECTRON kullanıcıları bu tarihe kadar MT Bilgi Teknolojileri ile verasatis@vera360.com e-posta adresinden veya 444 22 62 nolu telefondan iletişime geçerek VERA Delta Yazar Kasa POS alımları hakkında bilgi alabilirler.

Saygılarımızla,
OMNİ A.Ş.

 

* GİB kablosuz bağlantıyla ilgili esasları henüz netleştirmemiştir. Esaslar netleştiğinde gerekli tanımların yapılacağı teknik platform hazırdır.